Ddrausal Salon Urody

Al. Niepodległości 739/U4, 81-840 Sopot

Ddrausal Salon Urody znajduje się przy Al. Niepodległości 739/U4 w Sopocie. Ludzie chodzą do salonów kosmetycznych z różnych powodów. Jedni chcą odpocząć i wybierają relaksacyjny masaż, inni wolą poprawić swoją urodą, a większość marzy o oderwaniu się od codzienności i znalezieniu momentu dla siebie. W każdym z tych przypadków będziemy z Tobą i zajmiemy się Twoimi potrzebami. Skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz redukcja przebarwień, redukcja zmian naczyniowych, a także przedłużanie rzęs. Do zobaczenia!

5.0
2 opinie

Opinie

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Naturalne barwniki wykorzystane przy makijażu permanentnym to kolejny ogromny plus dla tego salonu. Korzystałam tu z różnych zabiegów i dopiero niedawno zdecydowałam się na podkreślenie moich brwi. Muszę przyznać, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

 • JW
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja przygoda z gabinetem kosmetycznym Drausal zaczęła się, kiedy zapisałam się na zabieg wykonana makijażu permanentnego. Trafiłam w ręce Pani Magdy, która z troską opowiedziała mi dużo o zabiegu, o ewentualnych podrażnieniach jakie mogą się pojawić, czyli profesjonalnie przygotowała mnie do zabiegu stosując bardzo dobrej jakości kosmetyki.
  Prócz doskonałych kosmetyków operowała najlepszą aparaturą i swoim doświadczeniem, dzięki któremu tak naprawdę wszystko przebiegło pomyślnie.
  Nie mam żadnych uwag, ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie otrzymałem i nie ukrywam, że w dniu dzisiejszym nadal korzystam z usług decydując się na inne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.
  To co mnie bardzo przyciąga do tego gabinetu, to profesjonalna, miła obsługa.
  Panie wręcz zarażają swoją energią i życzliwością.
  Perfekcja w niewysokiej cenie.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Salon Sopot

Sopot, Al. Niepodleglosci 775/1
5.0
471 opinii
Salon Sopot

HRYNKE Nails & Beauty

Sopot, Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro)
5.0
42 opinie
HRYNKE Nails & Beauty

Hair Bar Sopot

Sopot, Powstańców Warszawy 6
5.0
235 opinii
Hair Bar Sopot

Sopocki Styl beauty ekspert

Sopot, Boh. Monte Cassino 46
5.0
24 opinie
Sopocki Styl beauty ekspert
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.