DAYSPA-WARSZAWA WILANÓW - Opinions

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa
1.8
6 opinii

Opinie

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Szanowni Klienci zapraszamy do korzystania z usług salonu na Sarmackiej 1b- ZMIANA WŁAŚCICIELA zaowocowała bardzo dobrym poziomem obsługi oraz doświadczonym - nowym zespołem.
  Zapraszamy serdecznie :)

 • AG
  2.0
  niezweryfikowany

  Ja w tym salonie była jedynie (a może aż!) na regulacji brwi z henną! Tak koszmarnie zrobionego zabiegu dawno nie miałam! Również mieszkam w pobliżu i też się ucieszyłam, że będę miała blisko. Regulacja wykonana była poprawnie, ale henna - dobrze, że zrobiłam ją w sobotę więc przez cały weekend "ścierałam" czarne krechy. Pani zingnorowała moją prośbę żeby nałożyć brązowa i szbko zmyć, nałożyła i poszła do innej klientki! Teraz salon MA NOWEGO WŁAŚCICIELA - widać, że zmieniło się samo podejście, bo nawet to komunikują, na większym zabiegu jeszcze nie byłam, na razie tylko konsukltacje - konkretne rzeczowe, Pani przed umówieniem zademosntrowała wszystkie kosmetyki, dobrała kolor (na razie wypróbuję fryzjera). I mam nadzieję, że się zmieni na lepsze. Takie salony pokazują, że nie wystarczy wstawić "modne" białe meble i nazwać salon SPA - potrzebny jeszcze profesjonalizm i podstawowa znajomość kosmetologii i obłsugi klienta.

 • JT
  1.0
  niezweryfikowany

  DO INFORMACJI WSZYSTKICH POTENCJALNYCH I NIEDOSZŁYCH KLIENTEK-P.KLAUDIA SAJDA,WŁAŚCICIELKA SALONU DAYSPA WYKONUJĄCA ZABIEGI KOSMETYCZNE I TYTUŁUJĄCA SIĘ KOSMETOLOGIEM MA JEDYNIE WYKSZTAŁCENIE GIMNAZJALNE.....NIE DZIWI WIĘC JUZ NIC...

 • XY
  1.0
  niezweryfikowany

  Absolutnie nie polecam. Umówiłam się na zabieg i jakże ogromną niespodzianką było to, że salon jest zamknięty. O dodzwonieniu się nie było oczywiście co marzyć. Jak się okazało, taka jest tam praktyka. Panie pracują jak chcą, a klientki się obijają od drzwi. Ale wnioskując z komentarza wyżej może to zrządzenie losu. Generalnie, jeżeli ktoś lubi żeby umówiony zabieg się odbył, zdecydowanie nie jest to miejsce dla niego.

 • OS
  1.0
  niezweryfikowany

  Trzykrotnie umawiałam się, żeby zrealizować Groupon, za każdym razem po przyjeździe okazywało się, że usługa nie może zostać zrealizowana. Ostrzegam – NIE KUPUJCIE ICH OFERT NA PORTALACH ZAKUPÓW GRUPOWYCH!!!!!!

 • KL
  1.0
  niezweryfikowany

  Najgorszy zakład w jakim kiedykolwiek byłam. Niekompetentny i nieuprzejmy personel. ZDECYDOWANIE ODRADZAM koszty stanie z ich usług!!! To wyrzucone w błoto pieniądze.