DAYSPA-WARSZAWA WILANÓW

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa

Nie polecam!!!!! jestem sąsiadką tego gabinetu :) i ucieszyłam się, że będę miala taki fajny gabinet kilka kroków od domu. Skorzystałam z 2 zabiegów, maicure i kawitacje na twarz. Skórki miałam pozacinane i krwawiące a lakier mazał się i nie chcial wyschnąć. 
Podczas zabiegu na twarz kosmetyczka nie wykonała mi nawet demakijażu.Przejechała mi chwilę  tą łopatką do kawitacji po twarzy a później nalożyła maskę. Cały zabieg  trwał 20 minut.Maskę miałam na włosach, w uszach no i oczywiście rozmazane oczy. 
Dziewczyny, korzystałam już z różnych salonów. Testowałam salony, które wystawiały oferty na portalach oferujących zakupy grupowe i naprawdę nigdy nie trafiłam gorzej.
Widzę, że salon oferuje teraz różne promocje nawet oferując się na gruper.pl
Odradzam.

1.8
6 opinii

Opinie

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Szanowni Klienci zapraszamy do korzystania z usług salonu na Sarmackiej 1b- ZMIANA WŁAŚCICIELA zaowocowała bardzo dobrym poziomem obsługi oraz doświadczonym - nowym zespołem.
  Zapraszamy serdecznie :)

 • AG
  2.0
  niezweryfikowany

  Ja w tym salonie była jedynie (a może aż!) na regulacji brwi z henną! Tak koszmarnie zrobionego zabiegu dawno nie miałam! Również mieszkam w pobliżu i też się ucieszyłam, że będę miała blisko. Regulacja wykonana była poprawnie, ale henna - dobrze, że zrobiłam ją w sobotę więc przez cały weekend "ścierałam" czarne krechy. Pani zingnorowała moją prośbę żeby nałożyć brązowa i szbko zmyć, nałożyła i poszła do innej klientki! Teraz salon MA NOWEGO WŁAŚCICIELA - widać, że zmieniło się samo podejście, bo nawet to komunikują, na większym zabiegu jeszcze nie byłam, na razie tylko konsukltacje - konkretne rzeczowe, Pani przed umówieniem zademosntrowała wszystkie kosmetyki, dobrała kolor (na razie wypróbuję fryzjera). I mam nadzieję, że się zmieni na lepsze. Takie salony pokazują, że nie wystarczy wstawić "modne" białe meble i nazwać salon SPA - potrzebny jeszcze profesjonalizm i podstawowa znajomość kosmetologii i obłsugi klienta.

 • JT
  1.0
  niezweryfikowany

  DO INFORMACJI WSZYSTKICH POTENCJALNYCH I NIEDOSZŁYCH KLIENTEK-P.KLAUDIA SAJDA,WŁAŚCICIELKA SALONU DAYSPA WYKONUJĄCA ZABIEGI KOSMETYCZNE I TYTUŁUJĄCA SIĘ KOSMETOLOGIEM MA JEDYNIE WYKSZTAŁCENIE GIMNAZJALNE.....NIE DZIWI WIĘC JUZ NIC...

 • XY
  1.0
  niezweryfikowany

  Absolutnie nie polecam. Umówiłam się na zabieg i jakże ogromną niespodzianką było to, że salon jest zamknięty. O dodzwonieniu się nie było oczywiście co marzyć. Jak się okazało, taka jest tam praktyka. Panie pracują jak chcą, a klientki się obijają od drzwi. Ale wnioskując z komentarza wyżej może to zrządzenie losu. Generalnie, jeżeli ktoś lubi żeby umówiony zabieg się odbył, zdecydowanie nie jest to miejsce dla niego.

 • OS
  1.0
  niezweryfikowany

  Trzykrotnie umawiałam się, żeby zrealizować Groupon, za każdym razem po przyjeździe okazywało się, że usługa nie może zostać zrealizowana. Ostrzegam – NIE KUPUJCIE ICH OFERT NA PORTALACH ZAKUPÓW GRUPOWYCH!!!!!!

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Babalab - centrum depilacji

Warszawa, Giełdowa 4E
5.0
131 opinii
Babalab - centrum depilacji

Her Eyes Studio

Warszawa, Hoża 41/22
4.9
792 opinie
Her Eyes Studio

HULTAJ Barber Shop

Warszawa, Juliana Konstantego Ordona 7b
5.0
405 opinii
HULTAJ Barber Shop

Barberyk

Warszawa, ul. Gen. Ludwika Ludomiła Rayskiego 11/U6
5.0
256 opinii
Barberyk
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.