Przejdź do głównej zawartości

DAY SPA INNOWACJE

Jana Kilińskiego 31, 76-200 Słupsk

* Day spa INNOWACJE - Centrum Kosmetologii Pielęgnacyjnej i Estetycznej; Centrum Kosmetologii Laserowej;
istnieje od 2007 roku.
Pomysł na taką działalność zrodził się z pasji do kosmetologii.
Centrum Kosmetologii załozyła Maria Korczak - skinolog, kosmetolog, pedagog, prawnik.
Linergistka niemieckiej marki Purebeau, główny instruktor w Centrum Szkoleniowym INNOWACJE - Akademia "JA"

* * * Od kwietnia 2015 roku właścicielka salonu jest również wykonawcą i szkoleniowcem autorskiej metody wykonywania brwi piórkowych techniką microblading oraz brwi pudrowych Ombre;
www.facebook.com/MakijazPermanentnySlupsk * * *

*** Od maja 2016 roku Day Spa INNOWACJE uzyskało miano Centrum Kosmetologii Laserowej, a w listopadzie 2016 roku zostało wpisane na listę autoryzowanych gabinetów, mających uprawnienia do pracy na laserze Mediostar Next Pro firmy Asclepion.

*** Oferujemy pełen zakres zabiegów laserowych laserem frakcyjnym ablacyjnym CO2, laserem diodowym Mediostar Next Pro, Laserem Nd-Yag Goochie, a także Falą radiową ANgie i Karboksyterapię Unique Julie;

* Usytuowany w centrum miasta, tworzy rodzaj miejskiego uzdrowiska, jest często połączony z tradycyjnym, ale luksusowym gabinetem piękności. Zaletą takiego ośrodka jest możliwość skorzystania z sesji SPA w ciągu kilku godzin lub jednego dnia.

* Jest idealną propozycją dla osób zapracowanych.

* Day Spa INNOWACJE - Centrum Kosmetologii Pielęgnacyjnej i Estetycznej gwarantuje Państwu szczególną dbałość o harmonię duszy i piękno ciała, naturalne profesjonalne materiały, najwyższej jakości kosmetyki, najczystsze naturalne ekstrakty morskie i roślinne, programy głębokiego relaksu i wiele innych.

* Mottem codziennych działań w firmie jest zdanie: „nie ma problemów, są tylko wyzwania”. W tej pracy najważniejsze jest uczciwe traktowanie pacjenta, zabiegów i preparatów. Kosmetolog nie zastosuje ich ze względu na obowiązującą modę, reklamę czy cenę, ale kieruje się skutecznością zabiegów i dobrem pacjentów.

Podane godziny pracy salonu dotyczą rezerwowania wizyt online. Telefonicznie dostępne są godziny poranne i wieczorne.

Zapraszam,
kosmetolog Maria Korczak

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa