Day Spa Cascada

ul. Szuwarowa 1, 30-384 Kraków

 Day Spa Cascada to nowoczesny i komfortowo wyposażony obiekt o unikatowej atmosferze kameralnych gabinetów, zapewniających Państwu bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało, pakietów odchudzających, szeroki wybór masaży manualnych oraz mechanicznych, jak również innowacyjnych zabiegów.
Szeroki zakres usług światowej sławy firm kosmetycznych takich jak: Dermalogica, Farmona jak również najwyższej jakości sprzęt, stawiają Nas wśród liderów pośród najlepszych salonów Spa w Krakowie.
W naszym Day Spa odzyskają Państwo energię, witalność oraz w pełni zadbają o piękno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Doskonale wykwalifikowana kadra kosmetologów i masażystów czuwa nad Państwa wizerunkiem. Dobieramy odpowiednie zabiegi kosmetyczne indywidualnie do Państwa potrzeb.
Day Spa Cascada to miejsce, gdzie mogą Państwo doświadczyć wyjątkowych rytuałów masaży łączących w sobie najlepsze tradycje zachodu i dalekiego wschodu. Masaże orientalne, na bazie ciepłego oleju z rytualnych świec, masaże holistyczne całego ciała, gorącymi kamieniami jak również masaże lecznicze, pozwalające uwolnić od napięcia i bólu mięśni, polepszające ruchomość stawów i kręgosłupa.
Zespół Day Spa Cascada!

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

DIVA'S ROOM

Kraków, Grzegórzecka 43
4.8
263 opinie
DIVA'S ROOM

Fenti Instytut Urody

Kraków, Czarnowiejska 13/6-7
5.0
484 opinie
Fenti Instytut Urody

BEAUTY SPACE

Kraków, Szlak 26
4.9
190 opinii
BEAUTY SPACE

HEY GIRLS

Kraków, Piwna 24
4.9
828 opinii
HEY GIRLS
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.