Dawid i Magiczne Nożyczki

Zakładowa 7cb, 50-231 Wrocław (Salon znajduje się tuż za wejściem do klatki mieszkaniowej nr 7 a sklepem zdrowa żywność )

Dawid i Magiczne Nożyczki to unikatowe miejsce we Wrocławiu. Tu każdy poczuje się jak w ciepłym, rodzinnym domu. Wszystko dzięki wypełnionej miłością atmosferze i życzliwym stylistom, którzy z wielką radościom wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Założycielem warsztatu fryzjerskiego jest Dawid Ślusarczyk – nietuzinkowy twórca fryzur, który naprawdę zna się na swoim fachu.

Dawid Ślusarczyk świadczy zabiegi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. W jego ofercie można znaleźć profesjonalną dekoloryzację, koloryzację, stylizację oraz upięcia na specjalne okazje. Polecamy także kuracje Olaplex, które głęboko odżywiają strukturę włosów. Stylista służy swoim klientom także kompleksowym doradztwem w zakresie doboru fryzury, dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Co ważne, dzięki uczestnictwu w branżowych wydarzeniach jest stale na bieżąco z obowiązującymi trendami.

Wnętrze salonu fryzjerskiego zostało urządzone z niezwykłą dbałością o detale. Wszystko po to, aby klienci, korzystający z usług Dawida Ślusarskiego mogli się w pełni zrelaksować. Uwaga! Na zabiegi w salonie Dawid i Magiczne Nożyczki można już wmawiać się przez Internet. Wystarczy skorzystać z wygodnego systemu rezerwacji online.

Warsztat fryzjerski Dawida Ślusarczyka położony jest we Wrocławiu przy ul. Zakładowej 7 cb. Salon jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Co więcej, zakład jest przyjazny dzieciom oraz klientom z czworonogami. Osoby oczekujące na stylizację mogą korzystać z Wi-Fi. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe metamorfozy, które mają w sobie odrobinę magii.

Zespół

Employee default
Dawid Ślusarczyk

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.