Damiano Barber&Hairstyle

Grunwaldzka 17, 60-782 Poznań

Salon fryzjerski Damiano Barber&Hairstyle to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, które od wielu lat przyciąga osoby pragnące odnaleźć swój styl i nową fryzurą odmienić wygląd. Pracujący tu mistrzowie fryzjerstwa to doskonali fachowcy, którzy w niemal magiczny sposób potrafią marzenia klienta zamienić w perfekcyjnie dopasowaną i efektowną fryzurę.

W salonie świadczone są usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn, a także dla dzieci. Panie mogą liczyć na perfekcyjne strzyżenie i modelowanie włosów, a także na profesjonalną koloryzację. Z kolei w przypadku panów specjalnością zakładu jest strzyżenie włosów oraz wycinanie w nich fantazyjnych wzorów. Dodatkowo oferowane jest im strzyżenie brody i wąsów, połączone ze stylizacją zarostu.

Klientom salonu Damiano proponowane są również specjalne kuracje pielęgnacyjne, ponieważ sekretem pięknej fryzury jest przede wszystkim kondycja włosów. Oprócz kuracji nawilżających i odbudowujących włosy szczególne uznanie wśród klientek zyskała kuracja Cristalceutic przeznaczona do włosów farbowanych. Jest to zabieg wykonywany preparatami L'Oréal Professionnel, który intensywnie podkreśla kolor oraz zapewnia długotrwały efekt koloryzacji.

Damiano Barber&Hairstyle przyciąga klientów nie tylko fachową obsługą, ale także wyjątkową atmosferą panującą w salonie. Kameralne wnętrze zostało urządzone z niezwykłym smakiem, podkreślającym artystyczny wymiar świadczonych usług. Przebywający tu klienci mogą zawsze liczyć na ciekawe pogawędki przy kawie, przy których czas oczekiwania na końcowy efekt zabiegów fryzjerskich mija szybko i przyjemnie.

Fryzjerstwo

Zespół

Employee default
Damiano

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.