Przejdź do głównej zawartości

Daily Be

Wspólna 54a lok.3, 00-684 Warszawa

Daily Beauty to Salon Fryzjerski w Centrum Warszawy specjalizujący się w intensywnej pielęgnacji włosów. Dzięki naszym staraniom i różnorodnym, skutecznym programom jesteśmy w stanie poprawić piękno i kondycję twoich włosów. Oferujemy swoim klientom indywidualne podejście do fryzjerstwa i pielęgnacji włosów.

Na ulicy Wspólnej w Centrum Warszawy znajdziesz miejsce, w którym doświadczeni fryzjerzy i styliści, pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów. Strzyżenie, modelowanie, układanie, koloryzacja, farbowanie i pielęgnacja włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim daje Ci gwarancję eleganckich i zdrowo wyglądających włosów.

Daily Beauty to również kosmetyka i pielęgnacja twarzy i ciała, dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry, w zależności od jej kondycji i wieku. Nasze studio kosmetyczne robi wszystko aby zachować młodość i blask Twojej skóry jak najdłużej.

Daily Beauty to studio urody, w którym pracują specjaliści dla których kosmetyka twarzy i ciała, jak i kosmetyka dłoni i stóp jest podstawą dobrego wyglądu. To miejsce, gdzie nasi kosmetolodzy znajdą dla Ciebie i Twojej skóry indywidualne rozwiązanie w pielęgnacji ciała. Wystarczy odwiedzić nasze studio urody w Centrum Warszawy aby oderwać się na chwilę od codzienności.