DAGMAR D.A.G.M.A.R. - Opinie

Powstańców Śląskich 106, Warszawa
3.3
4 opinie

Opinie

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam korzystanie z usług bardzo profesjonalnego salonu.Miałam przyjemność doświadczenia serii zabiegów mikrodermabrazji, oczyszczania i regulacji brwi. Pani kosmetyczka zaprezentowały się z jak najlepszej strony: fachowa pomoc, obsługa i życzliwe podejście do klienta. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie bezpiecznego korzystania z usługi i czystość przy wykonywanych zabiegach i to otrzymałam. Panie służą swoją radą i rzetelną wiedzą.
  Dziękuję za troskę podczas zabiegu i doradztwo po zabiegu. Klient czuje się w tym miejscu wyjątkowo! Gorąco polecam!

 • NI
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam bardzo mila i profesjonalna obsluga, ciepla atmosfera, ceny przystepne. Salon rowniez przystosowany dla dzieci . Serdecznie polecam

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam!!! Totalna masakra. Beznadziejna obsługa - zarówno właściciel, który siedzi za biurkiem i umawia, jak i fryzjerki są burkliwe, niemiłe i w ogóle nie kulturalne. Mam długie włosy,fryzjerka szarpała niemiłosiernie za włosy, przy tym stękała i minę miała jakby była tam z przymusu. Nie słuchają, jak klient chce mieć ścięte włosy, tną po swojemu. W salonie jest brudno. Na fotel usiadłam, jak dookoła mnie było mnóstwo włosów nieposprzątanych po poprzednim kliencie. Szyję z włosów oczyszczają pędzlem - dzisiejsze zasady higieny zalecają inaczej. Przy ścinaniu i wyrównywaniu końcówek nawet nie odtworzono mi przedziałku na głowie,jak można tak ciąć włosy?!! Niestety, obsługa sprawia wrażenie, jakby była kompletnie nieprzeszkolona do swojej pracy. Jak chciałam złożyć reklamację, to właściciel kompletnie olał moje niezadowolenie,wręcz mnie wypędził z zakładu odznaczając się przy tym bardzo niskim poziomem kultury, czy tak się szanuje klienta?!!

 • KA
  2.0
  niezweryfikowany

  nie polecam. marnie