CZAS ODNOWY" Stylizacja Paznokci i Rzęs - Opinie

ul. Umińskiego 1 lok. 202, 03-984 Warszawa
5.0
3 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Z wielką przyjemnością mogę polecić ten salon urody. Personel zawsze pomocny, uśmiechnięty i elastyczny jeżeli chodzi o termin i zakres zabiegów. W niewielu miejscach Klient może być pewny czystości używanych narzędzi, a tutaj zawsze widzę jak otwierane są świeże obcążki a pilnik szczelnie zamknięty i podpisany czeka na moją kolejną wizytę.

 • LU
  5.0
  niezweryfikowany

  Po wielu próbach i poszukiwaniach fryzjera, który ujarzmiłby moje włosy trafiłem do „Czasu Odnowy”. Strzyżenie majstersztyk. Rozmowa, kilka ruchów nożyczkami i nawet się nie spostrzegłem kiedy było po wszystkim. Moje włosy są dość trudne, teraz wystarczy kilka pociągnięć grzebieniem i jestem gotowy do wyjścia. Polecam wszystkim, którzy tak jak poszukują dobrego fryzjera. Ja już znalazłem.

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Drogie Panie, chciałam się podzielić moimi wrażeniami z pobytu w salonie Czas Odnowy, powiem jedno, jeśli chcecie robić paznokcie to tylko w tym Salonie. Widać, że Panie, które tu pracują mają kilkuletnie doświadczenie, przekłada się to na super zabiegi a szczególnie chwalę sobie paznokcie. Jest tam naprawdę czysto a nowoczesny i elegancki wystrój przypadł mi bardzo do gustu. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.