Crystal Beauty - Weronika Krystera

Łagiewnicka 54/56, 91-463 Łódź (na przeciwko Lidla, przychodni Salve, Rossmana, obok Biedronki)

Marzysz o pełnych, ponętnych ustach i pięknie wystylizowanych brwiach? Permanent Beauty Studio Weronika Krystera – Medycyna Estetyczna & PMU to miejsce, w którym spełnisz swoje marzenia. O Twój perfekcyjny wygląd zadbają wykwalifikowane i doświadczone kosmetyczki, które potrafią perfekcyjnie wymodelować kontur ust oraz podkreślić brwi.

Wszystkie usługi w naszym salonie przeprowadzane są z wykorzystaniem najwyższej jakości renomowanych preparatów, z których zadowolone są nasze klientki. Powiększenie ust to zabieg przeprowadzany zwykle z wykorzystaniem 1 ml wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Pozwalają one na powiększenie ust, a także wyrównanie dysproporcji pomiędzy górną i dolną wargą lub poprawienie ich konturów. Microblanding natomiast to nowoczesna metoda, pozwalająca na stworzenie brwi do złudzenia przypominających naturalne włoski. Przeznaczona jest dla wszystkich pań, które chciałaby poprawić kontur brwi lub są niezadowolone z ich barwy lub gęstości. Zabieg przeznaczony jest także dla kobiet po chemioterapii, które utraciły własne włoski. Każdą z wyrysowywanych brwi opracowujemy z osobna, dzięki czemu efekt jest naprawdę oszałamiający.

Zapraszamy do umawiania się na zabiegi. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Łodzi przy ulicy Łagiewnickiej 54/56 na Starych Bałutach. Nasze klientki mogą pozostawić samochody na ogólnodostępnym parkingu przed salonem lub dojechać do nas komunikacją miejską – najwygodniej wysiąść na przystanku Łagiewnicka – Dolna.

5.0
1 opinia

Opinie

 • KA
  5.0

  Robiłam i Usta i Brwi ! Pani Weronika jest świetna w tym co robi, nie mogłam trafić lepiej. Polecam wszystkim serdecznie <3
  Wiedza i Umiejętności zasługują na polecenie. Już się nie mogę doczekać następnego razu :)

Zespół

17264709 1216821341748732 3437557902439792890 n
Weronika Krystera

Udogodnienia

 • Parking

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.