Przejdź do głównej zawartości

COSMETICS GROUP SP Z O O

Kormoranów 40, 40-528 Katowice

Indywidualne programy pielęgnacyjne dla każdego klienta. W naszym salonie każdy klient traktowany jest wyjątkowo. Po dokonaniu dokładnej analizy i diagnozy tworzymy dla każdego klienta - jedyny w swoim rodzaju indywidualny program pielęgnacyjny precyzyjnie dopasowany do jego potrzeb. Nasz salon znajdujący się w Katowicach od 15 lat jest dobrze znany i ceniony ze względu na wysoki poziom usług oraz doskonale wyszkolony, doświadczony personel.
Nasi pracownicy nieustannie poszerzają swoją wiedzę współpracując z Wyższą Szkołą Fizjoterapii A. Czamary we Wrocławiu, Akademią Medyczną w Łodzi, szkołami kosmetycznymi oraz specjalistami z dziedziny kosmetologii, chemii i farmacji w kraju i za granicą. Preparaty dermokosmetyczne najlepszych światowych marek oraz urządzenia najnowszej generacji.
Podczas zabiegów wykorzystujemy urządzenia i preparaty kosmetyczne powstałe w wyniku najnowszych naukowych osiągnięć z dziedziny medycyny i kosmetologii. W naszym salonie stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane preparaty o udowodnionym działaniu. Zabiegi przeprowadzane są w przyjaznej atmosferze i w nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach - wszystko po to - aby poczuli się Państwo dopieszczeni pod każdym względem.
Najlepszą rekomendacją naszego salonu jest ilość stałych i wiernych klientów.
Z przyjemnością prezentujemy Państwu zakres oferowanych przez nas usług.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

DIUK Atelier

Katowice, Teatralna 10/14
5.0
964 opinie
DIUK Atelier

Time for wax Katowice

Katowice, ul. 3-ego maja 30
4.98
261 opinii
Time for wax Katowice

Beauty Design by Natalia Halbina

Katowice, Mickiewicza 10
5.0
374 opinie
Beauty Design by Natalia Halbina