Przejdź do głównej zawartości

Complex Therapy

Świętego Piotra 9, 59-220 Legnica (Salon Fryzjerski Trendy Hair Fashion )

Complex Therapy  to prywatna placówka medyczna, specjalizująca się w Fizjoterapii, kosmetologii, oraz w zabiegach  SPA

To również specjalistyczna klinika, centrum rehabilitacji, oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej . Innowacyjne zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze metody leczenia, sprzęt fizykoterapeutyczny  a także konsultacje , prowadzone są na najwyższym światowym poziomie, gwarantując wysoką jakość i bezpieczeństwo opieki medycznej.

Współpracujemy z najlepszymi, specjalistami i personelem medycznym, szanowanym i rozpoznawalnym wśród pacjentów. Nie tylko oferujemy jedne z najlepszych usług terapeutycznych, ale również edukujemy i szerzymy wiedzę na temat zdrowia i medycyny, między innymi przez organizację kampanii Pro-zdrowie.

NASZA MISJA

-Ustanowienie nowego sposobu postrzegania opieki zdrowotnej skoncentrowanej na pacjencie, opartej na zapewnieniu specjalistycznego leczenia najwyższej jakości. 
-Zapewnienie dostępu do najnowszych osiągnięć medycyny dla pacjentów jak i zespołowi fizjoterapeutów. 
-Dbałość o najwyższą jakość współczesnej medycyny. 
-Praca z prawdziwą pasją i wzajemnym szacunkiem jako klucz do najlepszych wyników naszych specjalistów.

NASZA WIZJA

Być liderem wśród prywatnych klinik fizjoterapii dla pacjentów, zabiegów SPA, lekarzy i personelu w zapewnieniu dostępu do najnowszych osiągnięć medycyny i najwyższej jakości usług.

NASZE WARTOŚCI

Opieka. Wszystkie działania, które podejmujemy, maja na celu zapewnienie pacjentom najwyższej klasy prowadzonych terapii w oparciu o ich potrzeby i oczekiwania. 

Jakość. Naszym głównym celem jest zapewnienie pacjentom najwyższych standardów bezpieczeństwa jak oraz najlepszej jakości leczenie i zabiegi. 

Innowacja. Poprzez wdrażanie najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny i innowacyjnych technologii, oraz korzystanie z najnowocześniejszego sprzętu terapeutycznego.  

Praca zespołowa. Wspólny wysiłek naszego wyspecjalizowanego zespołu zapewnia bezpieczeństwo pacjentów i skuteczność oferowanej terapii. 

Edukacja. Stały rozwój i szerzenie wiedzy z zakresu zdrowia i medycyny.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online