Colorstudio

Doktor Ireny Białówny 1 lok 8, 15-437 Białystok

W Colorstudio pracują kreatywni i profesjonalni styliści którzy ciągle doskonalą swój warsztat w dziedzinie koloryzacji aby zapewnić najlepszą usługę.

Studio posiada certyfikat jakośći L’oreal Professionne Salon Expert 2016 będący gwarancją wyjątkowych umiejętności w dziedzinie koloryzacji oraz znajomość najnowszych trendów we fryzjerstwie.

Studio mieści się w centrum .Wnętrze charakteryzuję się nowoczesną stylizacją jasną i przestronną która zapewni państwu relaksacyjny odpoczynek szarości dnia codziennego.

Fryzjerstwo to przede wszystkim pasja tworzenia. Wymaga innego spojrzenia na każdą klientkę. Indywidualizm ten pozwala uzyskać oryginalny kolor i linię cięcia biorąc pod uwagę niepowtarzalne cechy i potrzeby każdej z nas .Colorstudio to miejsce w którym poznasz nowe trendy w koloryzacji tj. refleksy ,sombre ,ecaille ,babylights, brond , color malting , ombre w popielatych odcieniach . Koloryzacja ombre jest jednym najpopularniejszych koloryzacji ostatnich lat. Przejście z ciemnego do jaśniejszego koloru było na tyle rewolucyjne ze z trendu ombre powstało wiele podobnych technik jak chociaż by sombre. Mocne kontrasty z czasem stały się passe. Dlatego też salon Colorstudio to jedyne miejsce które specjalizuję się w najnowszych trendach koloryzacji .

CZAS NA ZMIANĘ- CZAS NA KOLOR!

W salonie można zakupić kosmetyki do pielęgnacji L’oreal Professionnel.

Fryzjer
5.0
71 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  Tego właśnie oczekiwałam. Troski specjalisty, świadomości że stylistka wie, co robi i pytań o moją opinię na różnych etapach pracy.
  Wielkie dzięki :)

  Marta 19.01.2018
 • AN
  5.0

  Fryzjer idealny :) Nie znam lepszego :)

  Anna 19.01.2018
 • ED
  5.0

  Jak zawsze wszystko profesjonalnie. Dziekuje Pani Klaudio.

  Edyta 15.01.2018
 • KA
  5.0

  Szybciutkie profesjonale cięcie, włosy bardzo ładnie się układają bez codziennej pracochłonnej stylizacji, zajrzę ponownie;)

  Karolina 12.01.2018
 • BE
  5.0

  Profesjonalne podejście do klienta począwszy od umówienia wizyty,poprzez wykonanie usługi i na efektach pracy stylisty skończywszy.Wielkie dzięki dla Pani Klaudii za świetny kolor i wyczarowanie pięknej fryzury,zepsutej przez fryzjera w innym salonie.

  Beata 11.01.2018

Zespół

Data
Bogusia
Data
Sylwia
Data
Klaudia

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.