Przejdź do głównej zawartości

Coco-Time

Trawowa 53a, 54-614 Wrocław

Piękne, zadbane ciało wyraźnie poprawia samopoczucie i jak magnes przyciąga spojrzenia innych ludzi. Dbanie o siebie zawsze jest w modzie. Gabinet Coco-Time odpowiada na nieustannie rosnące zainteresowanie usługami kosmetycznymi. Jesteśmy świadomi jak istotna rolę psychologiczną odgrywa satysfakcja z własnego wyglądu.

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę zabiegów upiększających, pielęgnacyjnych, leczniczych i relaksujących, którą przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W naszym salonie nie ma miejsca na przypadkowe, nieprzemyślane i nieskuteczne działania. Każdy Klient jest dla nas prawdziwą inspiracją- starannie dobieramy terapię pod kątem indywidualnych potrzeb.

W Salonie Coco- Time wykorzystujemy stale aktualizowaną wiedzę, aby zaproponować Państwu usługi na najwyższym, światowym poziomie. W pracy stosujemy nowoczesny i bezpieczny sprzęt, którego skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami. Starannie dobieramy produkty pielęgnacyjne i korzystamy tylko ze specjalistycznych i renomowanych kosmetyków, których jakości jesteśmy pewni.

Z myślą o naszych Klientach oprócz stałej oferty cenowej tworzymy również atrakcyjne promocje i karnety. W Salonie Coco- Time można zakupić idealny prezent dla bliskich osób- bony upominkowe o wybranej wartości.

Zapraszamy do rezerwacji terminów.