Coco-Time

Trawowa 53a, 54-614 Wrocław

Piękne zadbane ciało wyraźnie poprawia samopoczucie. Jak magnes przyciąga spojrzenia innych, więc czujesz się atrakcyjnie, a Twoja samoocena wzrasta. Właśnie dlatego dbanie o siebie zawsze jest w modzie. Gabinet Coco-Time odpowiada na wciąż rosnące zainteresowanie usługami kosmetycznymi i medycyny estetycznej. Jesteśmy świadomi jak istotna rolę psychologiczną odgrywa satysfakcja z własnego wyglądu.

Proponujemy Ci zatem szeroką ofertę zabiegów upiększających, pielęgnacyjnych, leczniczych i relaksujących, którą przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających Klientach. U nas nie ma miejsca na przypadkowe, nieprzemyślane i nieskuteczne działania. Jesteś dla nas prawdziwą indywidualnością: starannie dobieramy terapię pod kątem Twoich potrzeb.

Wykorzystujemy całą swoją, stale aktualizowaną, wiedzę, aby zaproponować Ci usługi na najwyższym światowym poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny i bezpieczny sprzęt, którego skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami. Starannie dobieramy produkty pielęgnacyjne i  korzystamy tylko ze specjalistycznych renomowanych kosmetyków, których jakości jesteśmy pewni.

Zapraszamy m.in. na: makijaż permanentny, depilację laserową, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, zabiegi wyszczuplające i ujędrniające, lifting twarzy, masaże różnymi technikami i o różnej intensywności. Oferujemy ciekawe pakiety specjalistyczne i sezonowe, a dla Twoich najbliższych bony upominkowe o wybranej przez Ciebie wartości. Zarezerwuj wizytę już dziś. Przekonaj się, że warto.

Kosmetyczka
Depilacja
Medycyna estetyczna
SPA i masaż
5.0
5 opinii

Opinie

Zespół

Data
Aleksandra Mikulska
Data
Agnieszka Wasilewska
Data
Karolina Adamiak
Data
Dominika Salink
Data
Mateusz Latacz
Data
Mariola Pełech

Udogodnienia

  • Program lojalnościowy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.