Cliniqa

Gdańska 1/3, 85-005 Bydgoszcz

Gabinet kosmetyczny Cliniqa z Bydgoszczy zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby na długo utrzymać młodzieńczy wygląd i dobrą formę.
Niezależnie od upływającego czasu Twoja skóra zasługuje na najlepsze traktowanie. Proponujemy najciekawsze i najefektywniejsze usługi z zakresu kosmetyki i kosmetologii estetycznej, które dobieramy indywidualnie do Waszych potrzeb. Efekty zauważysz gołym okiem.
Gruntowne oczyszczenie. Dogłębne nawilżenie. Silne ujędrnienie. Kompleksowa regeneracja. Skóra szybko nabierze promiennego blasku i niebywałej świeżości, a Ty zyskasz pewność siebie i wyjątkowe poczucie własnej wartości. Gwarantujemy. Cliniqa to zespół rzetelnych, kompetentnych i zaangażowanych specjalistów branży beauty, którzy mają wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności, aby zapewnić Ci maksimum satysfakcji i zadowolenia. Precyzyjnie zdiagnozujemy Twoją skórę, doradzimy jak mądrze o nią zadbać, a także przygotujemy kompleksowy program pielęgnacyjny skrojony do Twoich potrzeb. Wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie jak również specjalistyczne produkty renomowanych firm. Stawiamy na wysoką jakość, pełną skuteczność i absolutne bezpieczeństwo zabiegów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że trafiłaś w dobre ręce.
Cliniqa mieści się na I piętrze kamienicy przy ul. Gdańskiej 1/3, naprzeciw Kościoła Klarysek. W trosce o Twój komfort udostępniamy bezgotówkowy system płatności oraz internetowy system rezerwacji. Do zobaczenia w świecie piękna!

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
Joanna Głos-Bonek

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.