Clinic Skin - Kosmetyka Estetyczna - Opinions

Turystyczna 35, 89-606 CHARZYKOWY, CHOJNICE
5.0
5 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Z polecenia koleżanki skorzystałam z aktualnej promocji na powiększanie i modelowanie ust. Wczoraj umówiłam się na wolumetrie. Świetna robota w przystępnej cenie a do tego na miejscu. Pani Madziu całusy:)

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Skóra mojej twarzy potrzebowała odświeżenia. Wypełnienie zmarszczek i mezoterapia igłowa przywróciły jej młodzieńczy wygląd. Polecam osobom,które boją się takich zabiegów, pełen profesjonalizm oraz podejście do klienta gwarantują zadowolenie. Z pewnością wrócę tutaj aby podtrzymać efekt zabiegu.

 • RA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałem problem z wypadaniem włosów, pojawiły się też już zakola, od kiedy chodzę na zabiegi włosy zaczęły ponownie rosnąć . Zabieg nie jest bolesny czego się najbardziej obawiałem. Włosy zaczęły rosnąć po ok 5 piątym zabiegu tu trzeba uzbroić się w cierpliwość. ALE warto. Polecam

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pojawiłam się w gabinecie z problemem utraty jędrności skóry na brzuchu po porodzie. Zdecydowałam się na serię 3 zabiegów. Efekty przerosły moje oczekiwania. Skóra wróciła prawie do normy. Polecam bo warto.

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Udałam się początkowo na bezpłatne konsultacje. Do dziś jestem ich stałą klientką. Zrobiłam sobie zmarszczki pod oczami i lipolizę brzucha.
  Polecam