Claudius Hair Treser Academy

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków

PRACOWNIA NOWEJ JAKOŚCI

Pracownia fryzjerska Claudius Hair Treser Academy to zespół profesjonalistów i pasjonatów. Wiemy, że każdy klient to wyjątkowa i indywidualna historia. Jesteśmy tu po to, aby wysłuchać Twoich potrzeb.

Wstępem do Twojej wizyty jest rozmowa o Tobie i Twoich włosach, a zakończeniem – wyjątkowa stylizacja. Wszystko to odgrywa się w wyjątkowej scenerii naszej krakowskiej pracowni. Nasi fryzjerzy pozwolą Ci zaznać ekskluzywnej obsługi w centrum Krakowa, tuż przy ruchliwej ulicy Floriańskiej. Wstąp do nas, jeśli chcesz poznać nasze możliwości. W gamie naszych usług znajdziesz m.in. strzyżenie, koloryzację, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż, porady stylistki mody i wiele innych.

Twarzą marki Claudius jest Klaudiusz Iciek, wielokrotnie nagradzany stylista fryzur.

4.9
67 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Top stylist strzyżenie damskie, Top stylist koloryzacja

  Jeżeli miejsce tworzą ludzie i ich talent, to Claudius Academy ma wśród swojej ekipy prawdziwych Avengersów! Chodzę do Michała, zdolny, mądry, zawsze doradzi, a do tego przesympatyczny. Wyszłam z nowym kolorem, totalnie zachwycona. Raz jeszcze dziękuję Michał, będę wracać :)

 • MA
  5.0
  Senior Stylist strzyżenie damskie

  Jak zwykle to był strzał w dziesiątkę. Kolejna wizyta i profesjonalne cięcie tym razem u Pana Krzysztofa. Polecam wszystkim.

 • MA
  5.0
  Stylist koloryzacja

  Bardzo polecam skorzystać z usług salonu! Świetna obsługa, która skupia się na potrzebach klienta. Warto zaufać specjaliście i odważyć na nowy kolor zaproponowany przez fryzjera. Profesjonalna koloryzacja wykonana przez Karola na pewno zagości dłużej na moich włosach :)

 • AN
  5.0
  Hair art director strzyżenie damskie

  Super. Uwielbiam !! Polecam:)

 • AN
  5.0
  Stylist strzyżenie damskie, Stylist koloryzacja

  Jak zawsze wszytko super, gorąco polecam Pana Karola

Udogodnienia

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.