Cindyrella Beauty

Mleczno 15J, 59-305 Rudna

Cindyrella Beauty zaprasza na epilację laserową wszystkich części ciała laserem klasy medycznej, zabiegi odmładzające na twarz, szyję, dekolt, oraz zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę..

Maszyny które posiadam zapewniają nowy standard w modelowaniu sylwetki dzięki pięciu nowoczesnym technologiom: masaż podciśnieniowy, liposukcja kawitacyjna, radiofrekwencja, masaż rolkami, podczerwień. Efektem jest redukcja niepożądanych objawów, jak cellulit, tkanka tłuszczowa w bardzo krótkim czasie. Sprzęt na którym pracuję został nagrodzony w konkursie Inspiracje Roku 2019!

Ponadto wykonuję również zabiegi na twarz szyję i dekolt takie jak: oczyszczanie wodorowe w połączeniu z intensywnym dotlenieniem skóry, mikrodermabrazja diamentowa (peeling mechaniczny), peeling kawitacyjny (zabieg głęboko oczyszczający z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych), mezoterapia bezigłowa ( zabieg wprowadzania substancji aktywnych pod skórę za pomocą impulsów elektrycznych), sonoforeza - wtłaczanie w głębokie warstwy skóry substancji aktywnych przy pomocy ultradźwięków, jonoforeza/galwanizacja – zabiegi elektrolecznicze wykorzystujące prąd stały.

Pracuję na profesjonalnych włoskich kosmetykach do pielęgnacji, o naturalnym składzie, które opierają się na nowoczesnych, skutecznych i wciąż udoskonalanych recepturach.

Zachęcam do kontaktu i do zobaczenia w gabinecie! :)

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.