Przejdź do głównej zawartości

Chirurgia Estetyczna

Druskienicka 17, 60-476 Poznań

Dbając o Twoje zadowolenie i sprawność wykonywanych usług wprowadziliśmy możliwość zapisów online.
Rezerwacja online dotyczy wyłącznie KONSULTACJI, które są wymagane zawsze przy pierwszorazowej wizycie.
Możesz wybrać KONSULTACJĘ do wybranego zabiegu, który Cię interesuje. Podczas KONSULTACJI możesz od razu umówić się na dogodny dla Ciebie termin wykonania zabiegu. Natomiast jeśli chcesz wykonać zabieg w dniu konsultacji, prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją (tel. 692 257 900), która sprawdzi czy jest taka możliwość. Jeśli wszystkie terminy rezerwacji online są zarezerwowane, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją, aby ustalić czy są inne wolne terminy do lekarza do którego chcesz się zapisać.
Świat medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej rozwija się bardzo dynamicznie. Odpowiadając wyzwaniom, jakie stawia konkurencyjny rynek, postawiliśmy na wieloletnie doświadczenie, zaufanie i rzetelność, otwierając nowe skrzydło w Naszej Klinice. Nasze podejście pozwala nam od ponad 18 lat świadczyć najwyższej jakości usługi z różnych dziedzin medycyny. Tym razem zapraszamy Państwa do skorzystania z konsultacji Naszych specjalistów – lekarzy medycyny estetycznej.

Dla nas wiek to kwestia wyboru!

Dlaczego Chirurgia Estetyczna ?!

Dla nas pojęcie chirurgii oznacza precyzję, dokładność, rzetelność co daje naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas wykonywanych zabiegów z zakresy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Medycyna estetyczna lub inaczej chirurgia estetyczna jak nazywają ją w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii to nieinwazyjne zabiegi poprawiające urodę i maskujące metrykę.

Dlatego nasz zespół składa się tylko i wyłącznie z lekarzy specjalistów z m.in. takich dziedzin jak chirurgia, dermatologia, ginekologia czy okulistyka.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Program lojalnościowy

  • Rezerwacja natychmiastowa