Chillout Beauty Salon - Opinie

Al. KEN 85, 02-770 Warszawa
3.9
7 opinii

Opinie

 • RO
  1.0
  niezweryfikowany

  Odradzam ten salon. Radze omijać go szerokim łukiem. Wykonanie pedicure- tragedia. Od kiedy pedicure wykonuje sie frezarką do suchego pedicure na mokro?? Całkowity brak profesjonalizmu. Już nie mówiąc o higienie... Jestem ciekawa czy oni w ogóle sterylizują cążki?? Raczej w to wątpię... :/ Więc decyzja należy do Was...

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam w salonie na masażu gorącymi kamieniami. Jestem bardzo zadowolona, 90 minut pełnego odprężenia i relaksu i całkowitego zaangażowania ze strony masażystki. Polecam

 • ZK
  4.0
  niezweryfikowany

  Skorzystałam wczoraj z usług salonu Chillout, zdecydowałam się na zabieg oczyszczania, nie było łatwo ale wytrwałam. Buzia dokładnie oczyszczona, mnóstwo porad odnoście stosowania kosmetyków. Zdecydowanie polecam usługi wykonywane przez kosmetyczkę Ewelinę.

 • RO
  3.0
  niezweryfikowany

  Ja natomiast miałam w Chilout peeling kawitacyjny.Zabieg zakupiłam na www.mydeal.pl
  Cały zabieg trwał 45 minut, z czego przez 20 minut miałam nałożoną maseczkę.
  Pani która sie mną zajmowała, nie włożyła dość trudu aby dokładnie zmyć makijaż, a makijażu oczy w ogóle nie zmyła.
  Nie przygotowała w żaden spodób twarzy do peelingu, nie zrobiła żadnej maseczki ani nie oczyściła mi dokładnie skóry!
  Niska cena to i niski poziom usług
  Nie polecam nikomu tego salonu.

 • DI
  4.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam do salonu dzięki promocyjnemu kuponowi z grupera. Na początku byłam rozczarowana ponieważ nie było ŻADNYCH wolnych terminów (bez względu na dzień czy godzinę) na półtora miesiąca do przodu. Po wpisaniu się na listę rezerwową po kilku tygodniach otrzymałam telefon i dziś udałam się na masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami. Jestem bardzo zadowolona mimo tego że masażystą był mężczyzna (zazwyczaj strasznie mnie ten fakt stresuje) :). Atmosfera była bardzo miła a masaż bardzo profesjonalny. Absolutnie żadnego obniżenia jakości usług mimo tego, że byłam osobą "z kuponem"- spotkałam się wielokrotnie z gorszym traktowaniem ze względu na kupon promocyjny. Zdecydowanie polecam ten salon jeśli chodzi o masaże!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z każdej wizytyu w Chillout, dziewczyny / kobiety....POLECAM!!! Ewelina jest super dokładna, fantastyczna kosmetyczka, a ręce Pana Marka....cud miód :)

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam zabiegi na twarz w tym salonie. Ja byłam na mikro i peelingu kawitacyjnym. Cena umiarkowana, ale po moich wcześniejszych doświadczeniach w innych salonach jestem zadowolona z jakości obsługi. Atmosfera też super.