CENTRUM URODY RUMIANEK

Librowszczyzna 5/7, 31-030 Kraków

Centrum Urody Rumianek to miejsce, w którym na chwilę możesz zatrzymać czas. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim profesjonalne zabiegi kosmetyczne, a także miłą rozmowę oraz filiżankę doskonałej kawy. Mamy nadzieję, że dzięki wyjątkowej atmosferze panującej w salonie, nasi goście naprawdę odpoczną i zyskają energię do dalszego działania.

Co ważne, Centrum Urody Rumianek położone jest w samym sercu Krakowa, przy ul. Librowszczyzna 5/7. Dzięki temu możesz zajrzeć do nas w wolnej chwili po pracy, przy okazji zakupów lub przygotować się na wyjście do kina, restauracji lub teatru.

Klienci Centrum Urody Rumianek mogą korzystać z różnorodnych zabiegów upiększających na twarz, ciało i paznokcie. Wśród naszych usług znalazło się m.in. przedłużanie i zagęszczanie rzęs (korzystamy z jedwabnych włosków, które są miękkie i prezentują się naprawdę naturalnie), makijaż (także permanentny), różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na twarz (kwasy, fotoodmładzanie, karboksyterapia, mezoterapia, mikrodermabrazja i peelingi), zabiegi na ciało i stopy (pielęgnacja stopy cukrzycowej, rekonstrukcja paznokci, parafina).

Przeprowadzamy również depilację woskiem, przedłużamy rzęsy i wykonujemy odprężające masaże. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z wykorzystaniem renomowanych kosmetyków – stawiamy głównie na sprawdzone, polskie marki.

Przyjdź do nas i zadbaj o swój wizerunek oraz dobre samopoczucie! Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę.

Kosmetyczka
Paznokcie

Zespół

Employee default
Mariia Banderych
Employee default
Karolina Nowak
Images 3
IRINA Shkvarnytska
Images 7
Natalia Suder
Search
Paulina Żarska

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.