centrum urody Katarzyna Mitera - Opinions

krakowska 36/4, Kraków
4.3
3 opinie

Opinie

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam do salonu przez Groupon na manicure i pedicure i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa i za każdym razem Pani, do której chodzę potrafi mi doradzić co będziemy robić :) salon polecam też swojej rodzinie i koleżankom. Czuję się tu jak u siebie, nie jestem skrępowana... myślę, że to ważne kiedy idzie się na zabieg. Cena też jest zadowalająca i można uzyskać korzystne rabaty.

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Do salonu trafiłam po poleceniu przez koleżankę na manicure Usługa została wykonana niby standardowo ale w przecietnej cenie otrzymałam całe zdobienie co nigdy mnie nie spotkało Pani doradziła mi cyrkonie na dwóch paznokciach na resztę użyła jakiś tasm Wyszlo genialnie ! Zaskoczyła mnie v karta klienta z rabatami oraz w miesiącu urodzin i imienin okazało się ze tez mam 35% rabatu Poza tym zrobiłam rekonstrukcje brwi na ktora dałam się namowic i również polecam

 • KA
  3.0
  niezweryfikowany

  Kupiłam przez groupon przedłużanie rzęs. Za pierwszym razem efekt był świetny, wiec po wykorzystaniu kuponu zdecydowałam się skorzystać z usługi jeszcze trzy razy. Niestety za każdym kolejnym razem było coraz gorzej. Niedbale, krzywo poprzyklejane rzęsy, po trzecim zabiegu z prawej strony w ciągu dwóch tygodni odpadły mi prawie wszystkie, z drugiej strony trzymały się lepiej. Straszna ilość sztucznych rzęs po prostu mi poodpadala, myślałam, że to normalne póki nie zobaczyłam koleżanki, która nosiła juz rzesy miesiąc i powiedziała, że jej odpadło dosłownie kilka i to razem z naturalnymi rzesami. Dziwią też ceny - raz zapłaciłam 50 zł za 1,5 h pracy, raz 100 zł za niecałą godzinę. 1:1 miałam przyklejone tylko za pierwszym razem, potem na oko co trzecia rzęsa była przedłużania. Jeszcze pani Ola się w miarę starała, druga pani (imienia nie pamietam) to totalna porażka. Ale i tak nigdy więcej nie zapiszę się do żadnej z nich, szkoda kasy. Z grouponem można się wybrać, bo chcąc zysk klienta panie się starają. Ale stałych klientów mają gdzieś. Zdecydowanie nie polecam.