Centrum Urody IRIS

Żeromskiego, 10, 06-500 Mława

Centrum Urody IRIS w Mławie to gabinet kosmetyczny stworzony z pasją i zaangażowaniem. Na każdym kroku pokazujemy Wam naszą miłość do zawodu, do ludzi i do estetyki. Jesteśmy głęboko przekonane, że harmonijne połączenie skarbów natury i współczesnych, zaawansowanych technologii kosmetycznych jest kluczem do zdrowia i urody. W IRIS realizujemy więc usługi kosmetyczne w oparciu o produkty pełne naturalnych, dobroczynnych składników.

Po indywidualnej konsultacji proponujemy Wam to, co najlepsze i najkorzystniejsze dla Waszych potrzeb. Nasza wiedza i bogate doświadczenie zawodowe sprawia, że oferowane przez nas zabiegi to solidny zastrzyk mądrej i efektywnej pielęgnacji dla Waszej skóry. Jednocześnie dajemy Wam cenne wskazówki, jak troszczyć się o urodę w warunkach domowych. Przeprowadzimy kompleksowe kuracje zabiegowe celem głębokiego odświeżenia, gruntownej regeneracji, intensywnego nawilżenia, ujędrnienia i odmłodzenia skóry twarzy i ciała. Z nami zadbacie o wizerunek przed najważniejszymi wydarzeniami Waszego życia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji bez względu na okoliczności. Zawsze stajemy na wysokości zadania i pomagamy Wam stworzyć najpiękniejsze stylizacje, które zapierają dech w piersiach.

Nasz salon gwarantuje mile spędzone chwile, które, dzięki kompetentnej i życzliwej obsłudze, przynoszą cudowne efekty zarówno dla Waszego ciała, jak i psychiki. Dla Waszej wygody udostępniamy płatności bezgotówkowe i system rezerwacji wizyt online.

4.9
20 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  Hybryda / stopy

  profesjonalna obsługa bardzo miłe panie aż chce się wracać :)

 • AG
  5.0
  Hybryda / stopy, bon / Karta prezentowa

  Profesjonalna i miła obsługa. Wszystko na 5 :)

 • AG
  5.0
  Kwas ferluowy, Rzesy 5D Uzupełnienie

  Szczerze polecam

 • AG
  5.0
  Mezoterapia frakcyjna / dermapen

  Polecam

 • AG
  5.0
  Mezoterapia frakcyjna / dermapen

  Polecam

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.