Centrum Urody I Profesjonalnego Szkolenia Aleksandra Aleksandra Nieznalska - Opinie

Ul. Pszczyńska 13, 44-100 Gliwice
3.8
5 opinii

Opinie

 • GR
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinet jest na ul. Zawiszy Czarnego - pięknie , stylowe wnętrze. Zabieg regeneracji skóry twarzy szyi i dekoltu - świetnie zrobiony . Skóra po zabiegu kwasem migdałowym i pozostałych nabrała blasku i jest gładsza . Jestem mega zadowolona : z samego przebiegu zabiegu - kosmetyczka tłumaczyła co nakłada na skórę , jak to działa jak i z jego rezultatu . Kosmetyczka udzieliła mi także porad na temat pielęgnacji skóry . Czułam się tam naprawdę " dopieszczona "

 • PK
  3.0
  niezweryfikowany

  Ciągłe problemy z prądem i z ogrzewaniem. Zimno, nieprzyjemnie, a do tego(na pierwszy rzut oka miła) szefowa po bliższym poznaniu okazuje się być niesympatyczna i nieprofesjonalna.

 • BY
  4.0
  niezweryfikowany

  Archaiczne wnętrze, niedogrzane, zmieniający się personel.Prawdopodobne kompleksy szefowej, gdyż każdego mimochodem uświadomi że jest tez nauczycielem. Ewidentna słabość do męskiej części klienteli.

 • MU
  5.0
  niezweryfikowany

  bardzo polecam wspaniala I bardzo mila pani ALEKSANDRA POTRAFI DOSKONALE PORADZIC,I ZNA SIE NA SWOJEJ PRACY ,POZOSTALE PANIE PRACUJACE W SALONIE ROWNIEZ MILE,I SYMPATYCZNE,ZNAJACE SWOJ FACH

 • GL
  2.0
  niezweryfikowany

  Przykro mi ale oprócz miłej obsługi, nie jestem z niczego więcej zadowolona. Zamiast pięknego beleyage mam rudo-żółte odrosty wraz z jasnymi pasemkami. A dodam, że ten efekt uzyskałam już na drugi dzien po poprawce!!! :-( Jestem zrozpaczona bo nie mogę zaczesać włosów do tyłu, wtedy żółć króluje :-( jestem bardzo niezadowolona!