"centrum Urody" Fryzjer.solarium.iwona Jarzyna - Opinions

Ul. Długa 3, 28-200 Staszów
2.0
4 opinie

Opinie

 • EW
  2.0
  niezweryfikowany

  W piątek po wcześniejszym umówieniu się zgłosiłam się na modelowanie lekkie włosów, pani czeszącs mnievzrobiła mi fryzure typowo weselną, musiałam na nowo w domu umyć włosy , kolejna rzecz to zostały umówione inne klientki na tą samą godzinę i pani tą fryzure robiła mi 20 min podkreślam że na długich włosach, włosy były nie dosuszone u nasady ,kosmetyki do włosów najtańsze, NIE POLECAM

 • KL
  2.0
  niezweryfikowany

  jeśli chodzi o panie fryzjerki które tam pracują są profesjonalne i bardzo ładne fryzurki robią, niestety nie nie można tego powiedzieć o pani kosmetyczce, do której miałam przyjemnośc, choć wypadałoby napisać ,,nieszczęście'' trafić. Umowiłam się na makijaż wieczorowy, pokazałam pani zdjęcie makijażu, taki efekt chciałam uzyskać, powieki w kolorze beżu i brązu, natomiast pani nałożyła popiel z ciemną szarością, na resztę twarzy nałożyła bazę i puder, niestety tak nieumiejętnie że jak wyszłam z salonu miałam place na twarzy gdzie nie było nałożone nic! pani rozprowadziła kosmetyki bardzo nidokładnie. w innych salonach makijaż zachacza okolice szyji, natomiast ta pani skupiła się tylko na centrum twarzy i jeszcze bardzo niedokładnie. jeśli chodzi o efekt końcowy to podkład i bazę miałam nałożoną za ciemną do mojej karnacji, gdy wyszłam wyglądałam jak lalka barbie. a cały ten zabieg trwał ponad 10 min, w innych salonach na makijaż profesjonalistka poświęca około godziny. a co najlepsze gdy zapisywałam sie na makijaż poinformowano mnie o cenie 30zł, a zapłaciłam 40zł (bez doczepianych rzęs) nie wiem czemu taki fajny zakład pozwala sobie na tak nieprofesjonalną panią kosmetyczkę, słyszłam już opinie wielu osób na temat zabiegów wykonywanych przez tą panią i wszystkie były negatywne, tego zakładu pod względem kosmetycznym - nie polecam !

 • MA
  3.0
  niezweryfikowany

  Chciałabym podzielić się moją opinią na temat tego salonu. Weszłam do niego z tzw. ulicy. Przed skorzystaniem z usług spytałam o cenę - strzyżenie z farbowaniem (miałam swoją farbę) - 60 zł, manicure z pedicure - ok 40 zł (tak mnie poinformowała jedna z frycjerek przed przyjściem jeszcze kosmetyczki). Włosy zafarbowane i obcięte bardzo ładnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, ale niestety pedicure... Nie wiem, czy pani kosmetyczka uważa, że zabieg ten polega tylko na małowaniu paznokci u nóg, czy... Pięty są zupełnie nie spiłowane. Tak, wiem, nie były idealne przed wizytą, ale chyba po to idzie się do kosmetyczki, aby wyglądały lepiej. Pracują na lakierach firmy Bell (kto nie zna, powiem tylko, że lakier kosztuje ok 4 zł). No i najgorsze na koniec: Cena usług przy wyjściu: 70 zł fryzjer, paznokcie 95 zł!!! Być może tylko ja miałam takiego pecha. Niestety nie polecam tego gabinetu. Aha, na plus: całkiem niezła kawa, i bardzo miła pani fryzjerka (rude, kręcone włosy).

 • EW
  1.0
  niezweryfikowany

  salon zmienił nr tel 793011012