Centrum Urody EXPELOS - Opinions

Narutowicza 1, 26-600 Radom
1.0
1 opinia

Opinie

 • K.
  1.0
  niezweryfikowany

  Salon ten poleciła mi znajoma, bo zna pracujące tam osoby - więc się zapisałam na wizytę.
  Za pierwszym razem poszłam tam dwa tygodnie temu bo szłam na komunię, byłam umówiona na godzinę. Mimo to musiałam poczekać bo Pani robiła paznokcie koleżance z pracy???
  W trakcie zabiegu miałam wrażenie że jest bardziej zajęta swoimi koleżankami z pracy i szefową niż mną, w końcu koleżanka zrobiła mi kawę bo zasypiałam...
  Jestem dosyć cierpliwa poczekałam, paznokcie miałam zrobione (hybrydy z przedłużeniem 175zł). Kolor bardzo mi się podobał (chciałam nadruk który gabinet reklamuje ale niestety nie wykonuje!!!)
  Przyjechałam do domu jeden mi się ułamał, więc zadzwoniłam i umówiłam się z Panią na reklamację w poniedziałek (na komunię mąż paznokieć przykleił mi NA KROPELKĘ).
  Mam teraz obronę więc chciałam aby pani mi nadlała paznokcie w tym samym kolorze, umówiłam się więc na godzinę (wczoraj - 16,30), przyszłam w gabinecie pusto za chwilę przyszła Pani, Przedstawiłam się, sprawdziła w grafiku zaproponowała wodę, przyniosła i wyszła...
  Słyszałam że w drugim pomieszczeniu kosmetyczka robi komuś pediciure, więc czekam (5, 10, 15, 20 minut) nikt się nie pojawił żywego ducha - więc zabrałam SIEBIE, TOREBKĘ I SWÓJ PORTFEL I WYSZŁAM!!!!!!!!
  WAM TEŻ TAK RADZĘ JAK NIE CHCECIE CZUĆ SIĘ JAK INTRUZ ZA WŁASNE PIENIĄDZE I TO UMÓWIENI!!!!!