Centrum Stylizacji Porto - Opinions

Kraszewskiego 28/1P, 05-800 Pruszków
4.2
5 opinii

Opinie

 • KA
  2.0
  niezweryfikowany

  Ostrzegam przed tym fryzjerem! Strzyżenie totalnie niezgodne z oczekiwanym. Włosy źle się układają I zostały skrócone przynajmniej 10 cm za dużo. Muszę poczekać co najmniej rok żeby poprawić te fuszerke. Zdecydowanie odradzam.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  bardzo fajna babeczka pani Ania jest profesjonalna nie gadatliwa doskonale doradzila mi fryzure w salonie czysciutko mila muzyczka delikatnie saczy z glosnikow .do tej pory mieszkalam w warszawie i tam chodzilam do fryzjerki szukalam dobrego miejsca w Pruszkowie jestem zadowolona

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepsza fryzjerka w Pruszkowie, ever;), chodziłam po ròżnych salonach i nikt nigdy nie miał pomysłu na mnie, zawsze sama musiałam podpowiadać. Pani Ania bez mojej pomocy wie co ma robić;)
  Pozdrawiam

 • PA
  4.0
  niezweryfikowany

  Byłam w tym salonie na farbowaniu oraz strzyżeniu i układaniu włosów. Jestem ogromnie zadowolona. Fryzjerka doskonale dobrała kolor do moich odrostów, aby odcień był jak najbardziej podobny do naturalnego, strzyżenie i ułożenie włosów również mnie zachwyciło. Jedyne, co było straszne, to cena, ale raz na jakiś czas można sobie na to pozwolić, w końcu za jakość się płaci ;)

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Zadowolona od 10 lat;). Robięwłosy i pazurki u pani Ani.