CENTRUM STYLIZACJI Magdalena Janeczek - Opinie

Pisarka 1D, 39-300 Mielec
4.0
8 opinii

Opinie

 • ZM
  5.0
  niezweryfikowany

  Wykonuje zabiegi w salonie juz ponad rok i nigdy nie wyszłam niezadowolona . Pełen profesjonalizm oraz sympatyczna atmosfera.
  Wszytko czysto i sterylnie ! Nigdy nie czekalam, manicure i pedicure wykonany bez zastrzeżeń.

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Szczerze polecam!przemile dziewczyny fajna atmosfera, szeroki zakres uslug na nowoczesnym sprzecie.wykonano mi pedicure I manicure hybrydowy jestem bardzo zadowolona.pelen profesjonalizm napewno jeszcze skorzystam.

 • ÌW
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientka od dwoch lat i jestem zadowolona z tego salonu .Personel jest bardzo uprzejmy i wykonuja profesjonalnie zabiegi . Praca i jakosc wykonywanych zabiegow sa na wysokim poziomie.Ceny nie sa zbyt wygórowane jak w innych salonach.Polecam bardzo .

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy salon kosmetyczny w Mielcu i okolicach, zabiegi na wysokim poziomie na najnowocześniejszych urządzeniach, nowoczesne lasery, jeżeli chcesz być piękna i wyglądać zawsze młodo, to warto tu przychodzić, polecam

 • NE
  1.0
  niezweryfikowany

  Ostrzegam przed tym zakładem.Podczas zabiegu pedicure,zostałam pokaleczona,wyszłam ze STOPAMI całymi w opatrunku. Nie odkażono ran, przed zabiegiem nie moczono stóp, brak profesjonalizmu, nie prosiłam o lakier, a nawet odżywka nie została nałożona na paznokcie.Zapłaciłam znacznie więcej niż w prawdziwych profesjonalnych zakładach wykonujących pedicure.ODRADZAM.

 • JK
  1.0
  niezweryfikowany

  Ostrzegam przed tym zakładem ,jestem stala klientka ale od dzisiaj już nie będę,kazda klientka która chodzi do tego salonu jest odpowiednio ,,obgadana"",wysmiana przez pania wlascicielke,chodzi o uwagi na temat urody i stylu ubierania się,sama bylam świadkiem jak panie wysmiewaly się z klientek które wyszly,zabiegi także sa średnio wykonywane ,żeby nie powiedzieć kiepsko

 • MS
  5.0
  niezweryfikowany

  Paznokcie wykonane perfekcyjnie , nawet po zabiegu dostałam swój pilnik ! :)
  Gorąco polecam !

 • BG
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalnie, rzetelnie i fachowo. Gorąco polecam osobą które maja problemy z twarzą. SUPER SPRZET!!