Centrum SPA Soleil - Opinions

ul. Marii Magdaleny 2 poziom -1, 50-103 Wrocław
3.4
5 opinii

Opinie

 • LE
  5.0
  niezweryfikowany

  Opinia pozytywna - obsługa bardzo miła, zabieg zrobiony terminowo, cena - ok, położenie obiektu - ok, bez zastrzeżeń. Kupon z zakupów grupowych, więc mogło być różnie, a było bardzo pozytywnie, więc mogę szczerze polecić.

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Opinia jak najbardziej pozytywna. Nie bardzo rozumiem, czemu tu tyle negatywów. Salon odwiedzam od 3-4 miesięcy regularnie i nigdy nie było żadnych problemów. Jasne - komuś może cena nie odpowiadać, ale co do jakości to nie ma na co narzekać.

 • MA
  2.0
  niezweryfikowany

  Niestety TRAGEDIA!
  Byłam w tym spa na pakiecie zabiegów dla dwojga! Od początku to mi bardziej zależało niż tym Panią...TRAGEDIA inaczej nie da się tego opisać! 2 młode pani nie mające pojęcia o jakichkolwiek standardach tej profesji i [wymoderowano] wszechwiedząca koordynatorka, psująca cokolwiek co byłoby na plus, np. atmosferę relaksu.. wpada zapala światło..głośno mówi, zmienia zabieg..
  Na koniec [wymoderowano] nas z ceną, o czym dobrze wiedziano, delikatnie zwróciłam uwagę ale niestety! fakt...moja wina bo zapłaciłam podaną kwotę(oczywiście sporo za dużą co do jakości usługi), ale tylko dlatego że był to prezent urodzinowy, a przy solenizancie nie chciałam psuć tego dnia dodatkową awanturą. Chciałam wyjść z tego spa jak najszybciej!! Nigdy więcej tam nie wrócę! nawet jakby zabiegi za darmo rozdawali

 • CA
  4.0
  niezweryfikowany

  Polecam masaże w tym salonie. Masaż gorąca arjuwedyjski cudowny.

 • DZ
  1.0
  niezweryfikowany

  Manicure wykonany w tym salonie pozostawia wiele do życzenia, Pani pracuje na kosmetykach o niezwykle niskiej jakości, zabieg wykonany jest niedokładnie,szybko i w bolesny sposób (odsuwania skorek). Pani nie reagowała jak zabieralam rękę z bólu przy tej części zabiegu. Koszmar