Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Estetycznej Sekrety Piękna - Opinie

Brodzińskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
6 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Jeśli macie ochotę oddać się w profesjonalne ręce..to szczerze polecam właśnie ten gabinet! Osobiście nie poprzestanę na jednej wizycie. Pani Kosmetyczka indywidualnie podchodzi do klienta, świetnie doradza co do zabiegów, kosmetyków oraz już samej pielęgnacji skóry w warunkach domowych..

 • OS
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z wykonanych zabiegów w tym gabinecie. Polecam :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalny gabinet, bardzo mila obsługa, wysoka jakosc uslug

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Jestem w trakcie wykonywania zabiegów z mezoterapii iglowej głowy.Już po pierwszym zabiegu widziałem rezultaty (włosy mniej wypadały) .Zabiegi wykonywane profesjonalnie ,w gabinecie bardzo mila obsługa.

 • RA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłem w gabinecie na czyszczeniu twarzy i muszę przyznać, że zabieg został przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Zachęciło mnie to do zrobienia mezoterapii na kolejnej wizycie. Sam gabinet na najwyższym poziomie, czysty i z profesjonalnym sprzętem . Panie Kosmetyczki bardzo przyjazne, pomocne i przede wszystkim z profesjonalnym podejściem. Najlepszy gabinet Bielsku z jakim się spotkałem.

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Miła i profesjonalna obsługa,panie uśmiechnięte i zainteresowane klientem.Zabieg poprzedziła wyjątkowo dokładna konsultacja i wywiad.Wyjaśniono mi jak będzie przebiegał zabieg i jakich mogę się spodziewać efektów.W gabinecie jest czysto i przestronnie.Jestem bardzo zadowolona z obsługi i efektów zabiegu.