Przejdź do głównej zawartości

Alexandra Clinic

Ignacego Jana Paderewskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała

BIOMEDICAL PEN- mezoterapia mikroigłowa

 • twarz 60 min
  280 zł
 • twarz+szyja 60 min
  330 zł
 • twarz+szyja+dekolt 90 min
  380 zł
 • twarz- w serii 3 zabiegów 60 min
  750 zł
 • twarz+szyja-w serii 3 zabiegów 60 min
  850 zł
 • twarz+szyja+dekolt -w serii 3 zabiegów 90 min
  990 zł

Prosimy o rezerwacje-KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA ,jeśli to pierwsza wizyta w naszej klinice, w celu kwalifikacji do przeprowadzenia zabiegu (koszt konsultacji będzie odliczony od ceny zbiegu lub bezpłatna w dniu wykonania zabiegu )

Rezultaty zabiegu [BM] BIOMEDICAL PEN widoczne są już po pierwszym zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Następnie skóra przechodzi przez etap regeneracji i zmian strukturalnych. Pobudzane zostają fibroblasty, włókna kolagenu i elastyny, które tworzą silną i elastyczną podporę skóry, a substancje aktywne podawane podczas zabiegu bardzo intensywnie nawilżają skórę, zagęszczają, ujędrniają, niwelują przebarwienia, liftingują skórę, a także ją odżywiają i stymulują.

Innowacyjne urządzenie do mikronakłuwania, które dzięki technologiom zastosowanym od środka przenosi zabiegi mikroigłowe na zupełnie inny poziom. System 3D układów napędowych oraz 3L stabilnego, specjalnie zaprojektowanego kartridża, połączony z systemem wizualizacji prędkości pracy w czasie rzeczywistym pozwala na bardzo bezpieczną, ale też intensywną i zaawansowaną pracę. Urządzenie BIOMEDICAL PEN wykorzystuje specjalistyczne koktajle BIOMEDICAL PEN, które pomagają osiągnąć doskonałe rezultaty zabiegowe.

W zależności od potrzeb skóry stosujemy:

-REFILLER SOLUTION -ampułki wypełniające zmarszczki i drobne linie mimiczne

-TIGHTENER SOLUTION -ampułki ujędrniające, zagęszczające i napinające skórę

-HYALURONIC ACID 2%- Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy- koktajl do twarzy opracowany jako miejscowy zabieg wypełniający zmarszczki, usta i okolicę oka kwasem hialuronowym

-CLARIFIER SOLUTION Kompleks rozjaśniający przebarwienia i zmiany pigmentacyjne

-V-REDUCER SOLUTION-Kompleks niwelujący efekt podwójnego podbródka -kuracja antygrawitacyjna