Centrum Medycyny Estetycznej Une Belle Peau

ul. Staniszewskiego 8u/2, 81-603 Gdynia

Une Belle Peau pozwoli Ci zadbać o siebie i pomoże w wydobyciu, podkreśleniu twojego piękna. Laseroterapia, medycyna estetyczna czy kosmetyka sprawią, że będziesz wyglądać na klika lat mniej. Skóra będzie wyglądała młodo i świeżo.

5.0
1 opinia

Opinie

  • EW
    5.0
    niezweryfikowany

    Salon otwarty jest stosunkowo niedługo i trafiłam do niego właściwie przypadkowo, jednak nie żałuję :) Mimo, że muszę dojeżdżać spory kawałek z pewnością zostanę stałą klientką pani Doroty. Można z jej strony liczyć na w pełni profesjonalnie przeprowadzone zabiegi, zawsze jest chętna do pomocy i doradza. Mimo, że zawsze zadaję jej miliony pytań na każde odpowiada wyczerpująco. W tym Centrum wiem, że jestem w dobrych rękach :) Cenowo też jest ok, szczególnie, że często pojawiają się ciekawe promocje. Warto też brać usługi w pakietach.
    Ja zdecydowałam się na epilację laserową, robię już bikini i łydki, za kilka miesięcy planuję pachy :D super sprawa, jeśli ktoś zastanawia się nad laserem to z pewnością polecam i na pewno mogę polecić ten salon, ponieważ wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki temu zabieg jest błyskawiczny i w większości miejsc praktycznie nieodczuwalny ;)

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.