Przejdź do głównej zawartości

Centrum Kosmetologii

Santocka 18 lok. 18, 71-113 Szczecin (Apartamentowiec Modehpolmo 1 piętro)

Nazywam się Agnieszka Sadziak, jestem kosmetologiem, szkoleniowcem oraz współwłaścicielem Centrum Eksperckiego w Szczecinie.

Centrum Eksperckie jest zwieńczeniem moich starań i ciągłego dążenia do perfekcji. Dzięki niemu mogę wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy z klientami. Z myślą o nich cały czas doskonalę umiejętności, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach, kursach, konferencjach i seminariach branżowych w kraju i za granicą, zarówno jako uczestnik, ale również jako prelegent.

Każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia, które daje szansę na dogłębne zrozumienie problemów i potrzeb. Z doświadczenia wiem, że warto zainwestować czas i emocje, dzięki czemu można osiągnąć lepsze efekty terapii. Kosmetologia, tak jak i medycyna, nieustannie się rozwija. Publikowane są wyniki najnowszych badań, opracowywane są coraz to nowsze i doskonalsze metody pracy z problemami skórnymi. Coraz lepiej rozumiemy ludzkie ciało, jego potrzeby i dysfunkcje wynikające z rozwoju cywilizacyjnego, złej diety i nadmiernego stresu.

Jako Centrum Eksperckie współpracujemy z praktykami, dietetykami, psychologami, wykładowcami wyższych uczelni oraz naukowcami z zakresu biologii, biochemii, chemii, inżynierii tkankowej, medycyny, analizy medycznej, kosmetologii. Organizujemy wspólne warsztaty oraz spotkania w celu wymiany wiedzy i doświadczeń.

Chętnie bierzemy udział w badaniach naukowych, które pomagają zgłębić dany temat. Na nasze szkolenia zapraszamy w charakterze prowadzących najlepszych specjalistów z danych dziedzin. Za ich wiedzą teoretyczną stoi wieloletnia praktyka.

W ramach Centrum Eksperckiego prowadzimy zarówno Gabinet Kosmetologii Estetycznej, jak i Centrum Edukacyjne, dzięki czemu teoria nieustannie przeplata się z praktyką, podczas pracy nad różnymi problemami skórnymi naszych klientów.

Naszą misją jest zapewnić klientom najlepszą opiekę i usługi, wykonywane przy pomocy innowacyjnych urządzeń z certyfikacjami medycznymi oraz na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach i kosmeceutykach renomowanych światowych marek. Naszym najwyższym priorytetem jest dbanie o komfort, zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online