Centrum Kosmetologii Profesjonalnej - Opinie

Mikołowska 2, 41-400 Mysłowice
4.4
5 opinii

Opinie

 • NN
  5.0
  niezweryfikowany

  Usługa wykonana profesjonalnie, Pani Angelika jest bardzo dobrym specjalistą, moja skóra kiedy trafiłam do gabinetu była tragiczna, liczne wypryski itp, P. Angelika dobrała odpowiednie zabiegi i teraz jestem bardzo zadowolona, nic mi nie wyskakuje, skóra wygląda na młodą, polecam wszystkim ten gabinet, za zabiegi zapłaciłam niskie ceny, i aż tak dobrego efektu się nie spodziewałam. Po zabiegu również dostałam zestaw próbek do stosowania w domu.

 • JN
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam 2 tygodnie temu na rzęsach u Pani Angeliki , i efekty nadal do dzisiaj się utrzymują. Jestem mile zaskoczona, gdyż wykonywałam w innym salonie przedłużanie rzęs i po 2 tyg trzeba było iść i uzupełniać.
  Znalazłam gabinet przez gruper i usługa wykonana starannie czas zabiegu był dostosowany do moich rzęs. Z czystym sumieniem polecam i wystawiam pozytywny komentarz!

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełny profesjonalizm, usługa wykonana idealnie, Pani nawet mi dała próbki kosmetyków! Naprawdę wszystkim polecam!

 • SA
  2.0
  niezweryfikowany

  Nigdy więcej ! Kilka razy przekładany zabieg , a gdy już do niego doszło pozalowałam.
  Szybko i byle jak to dewiza pani kosmetyczki z tego pożałuje się boże zakładu .
  Płace za pełnowartościowy zabieg a traktuje sie mnie kosmetykami ktore nie mają oryginalnych opakowań . Rosyjska ruletka z moja twarzą w roli głównej .
  Ją omijam z daleka !!!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Przedłużanie rzęs u Pani Andżeliki to sama przyjemność, rzęski super! efekt powalający! Polecam wszystkim, robiłam u innych Pań to nic nie było widać jeżeli chodzi o efekt!