Centrum kosmetologii i dermatologii laserowej Wenus mgr Renata Skruch - Opinie

Ul. Stawowa 29, 43-303 Bielsko-Biała
5.0
7 opinii

Opinie

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo lubię to miejsce, ponieważ panuje tutaj tak wspaniała atmosfera, pracują osoby godne zaufania, które znają się na kosmetyce i co najważniejsze - zabiegi są zawsze skuteczne.
  Dobre ceny i kompleksowa opieka nad klientem sprawia, że lubię korzystanie z tego gabinetu jest dla mnie dużą przyjemnością.
  Dzięki!

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam, że w Centrum Wenus można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich zabiegów.
  Miejsce samo w sobie - fajne, klimatyczne, bardzo komfortowe, aż nie chce sie wychodzić :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Fotoodmładzanie to ekstra skuteczny zabieg. Jestem pod wrażeniem bo teraz wyglądam i czuję się znowu atrakcyjna. Zdecydowanie mogę wszystkim polecić. Naprawdę fajna obsługa i doskonały sprzęt. Ceny także na plus.

 • ZU
  5.0
  niezweryfikowany

  Centrum Komsetologii i Dermatologii Laserowej Wenus s konkurencyjnie tani, w którym wykonywane są zabiegi na wysokim poziomie. Już dwa razy usunęłam sobie znamię przy pomocy lasera. Nic mnie nie bolało, wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie, a ja pozbyłam się problemu w mgnieniu oka. Jestem zawsze obsłużona profesjonalnie, zresztą jako stała klientka mogę liczyć na gratisowe zabiegi. :) Polecam!

 • AP
  5.0
  niezweryfikowany

  Regularnie korzystam z usług kosmetycznych salony Wenus. Zawsze wybieram stały zestaw zabiegów upiększających i oczyszczających na twarz, którym poddaje się pnia Renacie. Jako kosmetyczka - doskonała, profesjonalna, rzetelna. Precyzyjnie wykonuje każdy zabieg zwracając uwagę na każdy szczegół. Wielokrotnie korzystam z zabiegu kawitacyjnego, który wykonywany przez panią Renatę jest bezboleśnie bezpiecznie, a efekty "po" całkowicie spełniają moje oczekiwania. Zabiegi w gabinecie nie są drogie, a sam salon jest doskonale przystosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagający klientek. Jestem zadowolona.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Pierwszy raz trafiłam na gabinet kosmetyczny, który tak troskliwie dba o klienta zapewniając mu nie tylko czyste i komfortowe miejsce, ale dba o sterylność wszelakich narzędzi i sprzętu wykorzystywanego do zabiegów kosmetycznych. Pierwsza wizyta w gabinecie zrobiła na mnie dobre wrażenie.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Mam pięćdziesiąt dwa lata i moja skóra już dawno przestała wyglądać młodo. W Internecie znalazłam wiele informacji na temat fotoodmładzania i zdecydowałam się skorzystać z zabiegu. To było doskonałe rozwiązanie. Skóra jest widocznie młoda i teraz znowu mogę czuć się atrakcyjnie.