Centrum kosmetologii i dermatologii laserowej Wenus mgr Renata Skruch

Ul. Stawowa 29, 43-303 Bielsko-Biała
5.0
7 opinii

Opinie

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo lubię to miejsce, ponieważ panuje tutaj tak wspaniała atmosfera, pracują osoby godne zaufania, które znają się na kosmetyce i co najważniejsze - zabiegi są zawsze skuteczne.
  Dobre ceny i kompleksowa opieka nad klientem sprawia, że lubię korzystanie z tego gabinetu jest dla mnie dużą przyjemnością.
  Dzięki!

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam, że w Centrum Wenus można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich zabiegów.
  Miejsce samo w sobie - fajne, klimatyczne, bardzo komfortowe, aż nie chce sie wychodzić :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Fotoodmładzanie to ekstra skuteczny zabieg. Jestem pod wrażeniem bo teraz wyglądam i czuję się znowu atrakcyjna. Zdecydowanie mogę wszystkim polecić. Naprawdę fajna obsługa i doskonały sprzęt. Ceny także na plus.

 • ZU
  5.0
  niezweryfikowany

  Centrum Komsetologii i Dermatologii Laserowej Wenus s konkurencyjnie tani, w którym wykonywane są zabiegi na wysokim poziomie. Już dwa razy usunęłam sobie znamię przy pomocy lasera. Nic mnie nie bolało, wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie, a ja pozbyłam się problemu w mgnieniu oka. Jestem zawsze obsłużona profesjonalnie, zresztą jako stała klientka mogę liczyć na gratisowe zabiegi. :) Polecam!

 • AP
  5.0
  niezweryfikowany

  Regularnie korzystam z usług kosmetycznych salony Wenus. Zawsze wybieram stały zestaw zabiegów upiększających i oczyszczających na twarz, którym poddaje się pnia Renacie. Jako kosmetyczka - doskonała, profesjonalna, rzetelna. Precyzyjnie wykonuje każdy zabieg zwracając uwagę na każdy szczegół. Wielokrotnie korzystam z zabiegu kawitacyjnego, który wykonywany przez panią Renatę jest bezboleśnie bezpiecznie, a efekty "po" całkowicie spełniają moje oczekiwania. Zabiegi w gabinecie nie są drogie, a sam salon jest doskonale przystosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagający klientek. Jestem zadowolona.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.