Cenote Spa & Wellness

Tokarska 6, 80-888 Gdańsk

Zapraszamy do miejsca, w którym cenimy potencjał naturalnych kosmetyków. Cenote SPA Gdańsk to wyjątkowy gabinet kosmetyczny, w którym klienci otaczani są specjalistyczną opieką i luksusem. Nad ich urodą i dobrym samopoczuciem czuwają wykwalifikowani masażyści i kosmetolodzy. Wszystkie zabiegi w salonach Cenote przeprowadzane są z wykorzystaniem szwedzkich preparatów ekskluzywnej marki M. Picaut.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, takie jak Exclusive Facial Treatment czy Ultrasonic Skin Scrubber. Wykonujemy także makijaż, pielęgnujemy okolice oka i kompleksowo dbamy o paznokcie. Co więcej, naszym klientom oferujemy również szeroki zakres masaży odprężających i regenerujących, w tym masaże stóp oraz masaże aromaterapeutyczne. Warto zaznaczyć, że Cenote SPA to jedyne miejsce w Gdańsku, w którym można skorzystać z manualnych technik odmładzania twarzy. To sprawdzony sposób odmładzania bez skalpela, w którym cera napręża się i odzyskuje witalność dzięki akupresurze.

Zapraszamy do naszego salonu Hanza SPA Gdańsk, położonego przy ul. Tokarskiej 6 w Gdańsku na terenie hotelu HANZA. Z naszych zabiegów mogą Państwo korzystać także w Radisson Blu Hotel oraz Hotelu Wolne Miasto w Gdańsku i Hotelu Molo w Sopocie. Zachęcamy do wybrania Cenote SPA, gdzie przekonają się Państwo o tym, że zabiegi kosmetyczne oraz rytuały spa nie tylko poprawiają wygląd, ale także wprawiają w dobry humor i odmładzają duszę.

Marka stworzona z miłości do natury

Kosmetyczka
SPA i masaż

Zespół

Employee default
Ewa Hrycyk
Employee default
Małgorzata Jankowska
Employee default
Paulina Mazur
Employee default
Ola Piekło
Employee default
Angelika Półtorak
Employee default
Małgorzata Sitkiewicz

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.