Ce-Ce Beauty Clinic

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Ce-Ce Beauty Clinic – z miłości do piękna…

Ce-Ce Beauty Clinic to klinika urody, jedna z największych i najdłużej funkcjonujących w Warszawie. Została stworzona z myślą o dostarczeniu klientom przyjemności dla ciała i ducha, w atmosferze relaksu i subtelnego luksusu. Zapewnia pełne spektrum usług – od konsultacji medycznych, poprzez profesjonalne zabiegi fizjoterapeutyczne, estetyczne aż do kosmetycznych.
Licząca ponad 800 metrów2 przestrzeń została specjalnie zaprojektowana, by zapewnić Państwu profesjonalne usługi pod opieką doświadczonego zespołu lekarzy (endokrynolodzy, dermatolodzy, urolodzy, specjaliści od medycyny estetycznej) masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów i innych specjalistów, doświadczonych w swoich profesjach.
Doskonały sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, a także wyposażenie strefy relaksu pozwalają na najwyższym poziomie świadczyć usługi z zakresu dermatologii, kosmetyki, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, manicure-pedicure, podologii, masażu, rehabilitacji, endokrynologii, terapii manualnej i wielu innych dziedzin, którym bliskie są idee zdrowia i urody.
Zabiegi i oferta Ce-Ce Beauty Clinic realizowane są w 15 profesjonalnych gabinetach, gdzie w sferze piękna ludzkiego ciała oraz ukojenia dla ducha spotkają się Państwo z niezawodnym doradztwem i doskonałą opieką wykwalifikowanego personelu.
Ce-Ce Beauty Clinic to też miejsce spotkań i rozmaitych eventów. Także tutaj funkcjonuje klub dla kobiet, który zrzesza przy rozmaitych okazjach. Pozwala to budować społeczność zainteresowaną nie tylko sferą urody, ale także własnym rozwojem i samodoskonaleniem się w obszarach zdrowia i dobrego stylu życia. Klientami Ce-Ce Beauty Clinic są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Klinika to jednak przede wszystkim ludzie, a zatrudniani przez nas specjaliści są profesjonalistami w swoich dziedzinach, a co najważniejsze – tworzą fantastyczną atmosferę, którą doceniają klienci Ce-Ce Beauty Clinic.

USŁUGI MEDYCZNE I REHABILITACJA L

PIELĘGNACJA TWARZY K

4.9
15915 opinii

Opinie

 • EW
  5.0
  Procedura Medyczna - Zabieg, Meder Red Apax - Terapia na rumień

  Byłam bardzo zadowolona z zabiegu

 • MA
  5.0
  Zdjęcie lakieru Hybrydowego, Pedicure + Manicure Hybrydowy + Zdjęcie Hybrydy

  Pięknie i profesjonalnie 😊

 • ŁU
  5.0
  DermaQuest Stem Cell 3D

  Jak zwykle świetnie wykonany przez Anię Chomka zabieg, w bardzo relaksującej atmosferze.

 • AG
  5.0
  Strzyżenie dzieci (do 12 roku życia), Strzyżenie dzieci (do 12 roku życia)

  Fryzurki wspaniałe! Dzieci zachwycone Panią Martunią! Polecam!

 • SE
  5.0
  Strzyżenie męskie w komplecie z modelowaniem

  Super!!!

Zespół

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.