Caroline Salon Kosmetyczny

Dworska11b, 18-230 Ciechanowiec

Do salonu Caroline warto wybrać się na udane zabiegi kosmetyczne. O piękno i dobre samopoczucie naszych klientów dbamy od ponad 7 lat. Dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie. Cieszymy się, że dotychczas zaufało nam tak wiele osób.

Zajmujemy się wykonywaniem makijażu na specjalne okazje. Stylizujemy paznokcie, brwi (microblanding) i rzęsy, a także oferujemy naszym klientom szeroki zakres zabiegów odmładzających i odżywiających cerę (m.in. mezoterapia mikroigłowa). Zapraszamy również do korzystania z solarium.

Gwarantujemy, że w naszym salonie pracujemy na kosmetykach znanych marek, m.in. OPI, CND, Dermika i Natinuel. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów. Zawsze staramy się wsłuchiwać w Państwa oczekiwania i na tej podstawie dostosowujemy zabiegi do indywidualnych wymagań.

Trzeba zaznaczyć, że w naszym salonie prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych kosmetyków. Warto zdecydować się na nie z myślą o domowej pielęgnacji. Korzystanie z wysokiej jakości preparatów skutecznie wzmacnia i utrwala efekty zabiegów upiększających.

Chcesz skorzystać z usług naszego salonu kosmetycznego? Umów się na wizytę i odwiedź nas w Ciechanowcu przy ul. Dworskiej 11B. Serdecznie zapraszamy na profesjonalne zabiegi. Zrobimy wszystko, aby każdy klient mógł wyjść z naszego salonu z uśmiechem!

Wszystkie usługi

5.0
5 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  Profesjonalnie w 100 %

  CS
  Odpowiedź od Caroline Salon Kosmetyczny :

  Dziękuję za uznanie 😊

 • A
  5.0
  CS
  Odpowiedź od Caroline Salon Kosmetyczny :

  Dziękuję za ocenę !!!

 • MI
  5.0
 • UR
  5.0
 • UR
  5.0
  CS
  Odpowiedź od Caroline Salon Kosmetyczny :

  Dziękuję za ocenę 😊

Zespół

Employee default
Karolina Bożek-Wilińska

Udogodnienia

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.