Butterfly Studio

Sybiraków 22 lok 1a, 18-400 Łomża

Profesjonalna stylizacja paznokci oraz zabiegi kosmetyczne w kameralnym nastroju.Klienci korzystający z usług łomżyńskiego Butterfly Studio podkreślają, że jest to miejsce warte polecenia. Jego założycielką jest Anna Bucko, która wie jak zadbać o urodę swoich klientów. Ogromną zaletą Butterfly Studio jest przyjemna atmosfera. Każda wizyta u kosmetyczki to okazja do odpoczynku i przyjacielskiej rozmowy.

W ofercie Butterfly Studio można znaleźć szereg zabiegów upiększających. Specjalnością tego miejsca jest efektowny manicure (m.in. hybrydowy, tytanowy i żelowy). Wykonywane są tu najmodniejsze stylizacje. Do ich stworzenia wykorzystane zostają wysokiej jakości lakiery, brokat, pyłki, naklejki i ręcznie malowane wzorki. Ponadto można tu skorzystać z pedicure (w tym pedicure leczniczego), depilacji woskiem, henny brwi i rzęs oraz makijażu na specjalne okazje.

Butterfly Studio zlokalizowane jest w Łomży przy ul. Sybiraków 22 lok. 1a – tuż przy budynku znajduje się wygodny parking. Salon jest miejscem przyjaznym dzieciom. Dlatego rodzice bez obaw mogą zabrać tu swoje pociechy, które będą towarzyszyły im w czasie zabiegów. Bez obaw można przyjść tu także z czworonogiem. Klientki oczekujące na zabiegi mogą sobie urozmaicić czas, korzystając z dostępu do WiFi. Na wizyty w salonie można umawiać się przez Internet – wystarczy skorzystać z przyjaznego systemu rezerwacji online.

Serdecznie zapraszamy na kilka przyjemnych chwil!

Kosmetyczka
Paznokcie

Zespół

Employee default
Anna Bucko

Udogodnienia

  • Parking
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.