Butterfly Premium S.C. - Opinie

1 Maja 46, 40-287 Katowice
5.0
3 opinie

Opinie

 • ES
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Agnieszka z salonu Butterfly Premium to świetna specjalistka, co sprawia że czasem trzeba trochę poczekać na wizytę bo bywa obłożona pracą. Miła atmosfera podczas zabiegu, piękne wnętrze salonu i dobre kosmetyki. Wszystko na duży plus. Polecam w szczególności zabiegi na twarz (rewelacyjna mikrodermabrazja!) oraz te na problematyczne partie ciała z wykorzystaniem specjalnej maszyny. Zabieg icoon nie jest może super relaksujący ale jaki skuteczny!

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Usługi na bardzo wysokim poziomie, miła atmosfera. Panie wykonuja prace sumiennie i dbaloscia o klienta na wysokim poziomie. A afekty przepiekne :) polecam

 • KW
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystam w salonie Butterfly Premium S.C. W salonie zawsze mogę sobie odpocząć, podczas zabiegów, lubię te chwile relaksu. Ważne jest dla mnie poczucie bezpiecznego korzystania z usług oraz komfort. Myślę, że bez obaw mogę polecić ten salon. Dziękuję bardzo i do zobaczenia Katarzyna Wilczok.