Butterfly Effect

Sławkowska 13, 32-300 Olkusz (naprzeciwko Lidla, nad bankiem Santander)

Od początku powstania, Butterfly Effect przyświeca idea profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. W kameralnej atmosferze, kojących, przytulnych i klimatyzowanych wnętrzach oferujemy usługi oparte na najnowocześniejszej technologii dostępnej w kosmetyce. Day Spa Butterfly Effect to obok innowacyjnych technologii, nowoczesnego sprzętu i profesjonalniej jakości kosmetyków, zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistek, które są w pełni oddane swojej dziedzinie, czego potwierdzeniem jest zaufanie naszych Klientek i Klientów. Jesteśmy na rynku od 2009 roku i cieszymy się dobrą opinią. Nasze działania opierają się na trzech niezwykle ważnych dla nas punktach:
1. Jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość – zarówno w zakresie wykonywanych usług i zabiegów jak i w kontekście stosowanych kosmetyków czy wykorzystywanego sprzętu.
2. Bezpieczeństwo. Nasi specjaliści przywiązują ogromną uwagę nie tylko do komfortu i skuteczności wykonywanych zabiegów, ale również ich bezpieczeństwa.
3. Skuteczność. Wykonywane przez nas zabiegi cechują się najwyższą skutecznością. Dbamy o to, by stosowane przez nas preparaty i kosmetyki, a także wykorzystywane maszyny i urządzenia były dla naszych Klientów komfortowe, wygodne, bezpieczne, a co najważniejsze maksymalnie skuteczne. Działamy w oparciu o wysokojakościowe produkty znanych i cenionych w świecie producentów.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług i zabiegów. Czekamy na Państwa telefon jeszcze dziś!