Bunkier SPA / Klinika Cud-Med

Iłżecka, 31A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bunkier Spa to wyjątkowe miejsce w samym sercu Ostrowca,które zostało stworzone z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Wyjątkowość zapewnia samo położenie - jest zlokalizowany dwa piętra pod ziemią, w miejscu gdzie był prawdziwy bunkier wybudowany w czasach PRL. Nie ma tu hałasu i szumu świata codziennego. Jest jednak wszystko co zapewni Ci harmonie ducha i ciała,ukoisz zmysły a dzięki temu odzyskasz witalność. Oczyścisz i zrelaksujesz organizm i nabierzesz energii do życia. Piękny aromat olejków unoszących się w powietrzu wraz z muzyką relaksacyjna przeniosą Cie w magiczny świat. Profesjonalne wyposażenie oraz doskonale wykwalifikowana kadra zapewnią usługi najwyższej jakości. Te niezapomniane wrażenia sprawią, że wrócisz tu jeszcze nie raz!

W Klinice Medycyny Estetycznej CUD-MED oferujemy całą gamę zabiegów medycyny estetycznej jak również zabiegi z dziedziny anti-aging oraz laseroterapii.
Wszystkie zabiegi są wykonywane przez wyspecjalizowany personel z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego co zapewnia nienaganną jakość oraz perfekcyjny efekt końcowy każdego zabiegu.
Każdorazowo wykonywany zabieg poprzedzony jest BEZPŁATNĄ konsultacją medyczną

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.