Brow Beauty Bar

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10, 81-380 Gdynia

ID 71593

Brow Beauty Bar, Gdynia

Zapraszam do mojego gabinetu Brow Beauty Bar. W swojej ofercie posiadam zabiegi, które w sposób subtelny i nieprzerysowany odświeżą Twój wygląd oraz poprawią Twoją samoocenę.

W swoich usługach koncentruję się na stylizacji brwi i makijażu permanentnym, jak i eleganckim makijażu okolicznościowym. Dlaczego właśnie BRWI stały się moją pasją? Odpowiednio podkreślone łuki brwiowe nadają twarzy piękny, harmonijny wygląd i to one decydują o uwydatnionej atrakcyjności Twoich rysów. Natomiast doskonałym uzupełnieniem podkreślonej oprawy oka jest zjawiskowy i odpowiednio dobrany makijaż. Umiejętności oraz posiadana wiedza umożliwiają mi wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie.

Wiele z odwiedzających mnie osób ma problemy z linią brwi, co sprawia, że ich twarz nie wygląda tak dobrze, jak mogłaby. Potrafię temu zaradzić. Mogę zaoferować nitkowanie, laminację czy unikatowy pakiet Glam Brow. To nie koniec moich możliwości. Wykonuję także piękne makijaże okolicznościowe. Chętnie dzielę się swoją wiedzą z tego zakresu podczas indywidualnych szkoleń z makijażu.

Wizytę w Brow Beauty Bar możesz umówić szybko i wygodnie online. Już nie mogę doczekać się naszego spotkania!

Klaudia

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.