book-a-balance Mobile SPA

Hotele i apartamenty w Krakowie, 31-144 Kraków

Nie masz sił i czasu na wyjście do salonu urody? Nie martw się. Nasze mobilne spa przyjedzie do Ciebie. Działamy na terenie krakowskich hoteli i apartamentów. Do naszych klientów jesteśmy w stanie dotrzeć w ciągu godziny od złożenia zamówienia na usługę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy na miejsce zawsze dojeżdżają ze specjalistycznym sprzętem oraz wysokiej jakości kosmetykami, tak abyś Ty mógł w pełni cieszyć się przyjemnością czerpaną z zabiegów. Warto zaznaczyć, że działamy przez siedem dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.

Pragniesz prawdziwego odprężenia? To doskonale, ponieważ specjalnością book-a-balance Mobile SPA są masaże. W naszej ofercie znajdziesz ponad 20 rodzajów zabiegów relaksacyjnych tego typu, takich jak m.in. masaż klasyczny, masaż aromaterapeutyczny, masaż wyszczuplający bańkami chińskimi czy masaż sportowy. Naszym klientom proponujemy także pielęgnacyjne zabiegi na twarz oraz manicure i pedicure. Wszystkie zabiegi realizowane są przez profesjonalnych masażystów,

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Co ważne, jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Dzięki book-a-balance Mobile SPA wieczór po dniu pełnym wyzwań może stać się naprawdę przyjemny – przyniesie odprężenie i pomoże zwalczyć bezsenność. Nasze zabiegi polecamy także od rana, jako doskonały sposób na udany początek dnia.

Wszystkie usługi

5.0
1 opinia

Opinie

Zespół

Wioleta dbowska 1
Wioleta
Dominika kpielewska
Dominika
Dorota ogar
Dorota
Data
Adam
Data
AdamK
Employee default
Anna

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.