Bonjour Madame

Nowolipki 13, 00-151 Warszawa

Chcesz poczuć się jak gwiazda? Bonjour Madame by Julia Kamińska to salon fryzjerski, w którym panuje teatralna atmosfera. Jego założycielką jest aktorka Julia Kamińska (serialowa BrzydUla), która sama przeszła rewolucyjną zmianę wyglądu. Z pomocą swoich przyjaciół, wybitnych stylistów i charakteryzatorów, postanowiła stworzyć miejsce, w którym każdy klient będzie mógł skorzystać z usług na miarę sław teatru i telewizji.

Specjalnością Bonjour Madame by Julia Kamińska są fryzjerstwo i charakteryzacja. Spod nożyczek i pędzli zatrudnionych tu stylistów wychodzą spektakularne metamorfozy. Wśród usług oferowanych w salonie znajdują się strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, koloryzacja oraz dekoloryzacja, modelowanie, upięcia oraz rekonstrukcja włosów. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków do układania fryzur, które nie tylko są trwałe, ale także skutecznie pielęgnują włosy.

Warto zwrócić uwagę na oryginalny wystrój tego miejsca. Salon został zaaranżowany ze szczególną dbałością. Starannie dobrane meble i akcesoria sprawiają, że przywodzi na myśl garderobę teatralną lub charakteryzatornię na planie filmowym. Dodatkowo, w cieple dni, przed salonem zostaje zaaranżowana przestrzeń, w której można usiąść z kieliszkiem wina, odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi.

Salon Bonjour Madame by Julia Kamińska położony jest w Warszawie przy ul. Nowolipki 13. To miejsce dla wszystkich, którzy kochają kino, teatr i inspirujących ludzi. Warto tu przyjść, aby pozytywnie odmienić swój wygląd oraz zwyczajnie odpocząć od codzienności.

5.0
63 opinie

Opinie

 • MA
  5.0

  Jak zawsze - super :)

  Maciej 14.10.2017
 • MA
  5.0

  Jestem mega zadowolona z uzyskanego efektu. Fantastyczny salon, fantastyczni ludzie ❤️

  Martyna 14.10.2017
 • KA
  5.0

  Zdecydowanie polecam! :)

  Katarzyna 03.10.2017
 • MA
  5.0

  Warto oddać swoje włosy pod nożyce Janka! Zadowolenie gwarantowane!

  Marta 03.10.2017
 • EW
  5.0

  fachowo jak zawsze, a do tego przemiło. blond mistrzowski!

  Ewa 02.10.2017

Zespół

Data
Make up Artist
Data
Janek Dybowski
Data
Paula Szyszko

Udogodnienia

 • Zwierzęta dozwolone
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.