Bonita Wioleta Ullrich-Mikulska

Wilczyńskiego 20, 10-686 Olsztyn

Nazywam się Wioleta Ullrich-Mikulska. Zachęcam do skorzystania z szerokiej gamy usług kosmetycznych w moim salonie urody BONITA, który mieści się w Olszynie na ul.Wilczyńskiego 20 (BONITA dzieli przestrzeń z Akademią Fryzjerstwa Adama Przybysza).

Oprócz prowadzenia własnej działalności, szkolę kosmetyczki, prowadzę kursy zawodowe dla adeptek, a także jestem egzaminatorem kwalifikacji w zawodzie: technik usług kosmetycznych. Łączenie praktyki zawodowej z funkcją pedagoga sprawia, że pozostaję na bieżąco z wszystkim, co dzieje się w branży beauty, a ucząc innych, sama stale się uczę i zauważam swój zawód z coraz to nowej perspektywy. Kosmetologia to moja miłość, a BONITA to owoc twórczej pasji, zaangażowania i wysokich kompetencji zawodowych. W gabinecie oferuję zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Kładę duży nacisk na indywidualne podejście do Klienta, najwyższą jakość usług i sympatyczną atmosferę spotkania.

Dokładam wszelkich starań, by nasze spotkanie było przyjemne, relaksujące i przynosiło oszałamiające rezultaty końcowe. Wychodzę zawsze naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów. Z empatią i zrozumieniem podchodzę do problemów, jakie napotykacie w codziennej pielęgnacji skóry. Służę swoją wiedzą i doświadczeniem, abyście stale cieszyli się młodzieńczym i świeżym wyglądem. Pomagam dobierać najkorzystniejsze dla Was rozwiązania. Korzystam tylko z najlepszych na rynku urządzeń, narzędzi i renomowanych marek. Wybierając salon urody BONITA, macie gwarancję czystych, higienicznych warunków, w których wykwalifikowany personel bezpiecznie wesprze Waszą urodę. Polecam gorąco! Do zobaczenia! Wioleta Ullrich-Mikulska.

5.0
11 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  Laserem Light Sheer - pachy + bikini głębokie

  Wszystko jak zwykle idealnie. ;)

 • SY
  5.0
  Laserem Light Sheer - pachy + bikini głębokie

  Szybko, sprawnie, bezboleśniei skutecznie 😉 polecam laser u Pani Wioli i wszelkie inne usługi. Właściwa osoba na właściwym miejscu ❤️

 • AC
  5.0
  Laserem Light Sheer - broda

  Profesjonalna obsługa

 • AN
  5.0
  Laserem Light Sheer - pachy + bikini głębokie

  Jak zwykle wszystko SUUUUPER!!

 • SY
  5.0
  Laserem Light Sheer - pachy

  Serdecznie polecam usługi Pani Wiolety. Miło inny profesjonalnie. Jeszcze na pewno wrócę 😊

Zespół

Manicure
Manicure
Manicurzystka
Rezerwuj
Wioleta Ullrich-Mikulska
Wioleta Ullrich-Mikulska
Kosmetolog
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.