BONITA

Kamienna 35, Wrocław

BONITA znajduje się przy Kamienna 35 w Wrocławiu. Dobry salon kosmetyczny powinien spełniać różne wymagania. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie relaksu i odpowiedniej pielęgnacji klientom. W ofercie BONITA można znaleźć kapsuła hydro spa, pielęgnacja skóry, a także masaże, masaże relaksacyjne. Gwarantujemy wsparcie w doborze odpowiednich zabiegów i kosmetyków. Czekamy właśnie na Ciebie!

4.0
5 opinii

Opinie

 • PI
  4.0
  niezweryfikowany

  A ja nie mam co do tego salonu żadnych zastrzeżeń, jest zawsze wesoło, gra muzyka, ostatnio nawet zauważyłam, że pojawił się telewizor, co jest dobrym rozwiązaniem szczególnie przy długich zabiegach upiększania paznokci;)
  Salon jest na terenie mojej uczelni więc zawsze kiedy mam taką potrzebę i ochotę mogę się tam wybrać, nie ma także większego problemu z kolejkami, co dla mnie jest wielkim plusem;)
  Uważam, że jest czysto, nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym do sytuacji opisanej niżej.

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  często pojawiam się w tym salonie i jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona. Panie są bardzo miłe i uśmiechnięte, jak się ma jakieś pytania to cierpliwie tłumaczą dają rady i odpowiadają na pytania. w salonie jest czysto i przytulnie, dobrze się tam czuję. Obsługa jest bardzo profesjonalna

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Często korzystam z solarium tego salonu i nigdy nie miałam problemu...obsługa zawsze miła i usmiechnieta...salon czysty i bardzo ładny...jak dla mnie na plus. Polecam.

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  Autorka komentarza Pani Niezadowolona, trochę zmienia fakty.
  Po pierwsze jak przyszła się opalać, łóżko było dezynfekowane na jej oczach, po czym weszła do kabiny, opalała się 10 min i po zabiegu stwierdziła że łóżeczko jest brudne...trudno aby po opalaniu i włączaniu nawiewu było czyste, zaczeła się niepotrzebna dyskusja i straszenie ze strony Pani Niezadowolonej.Ku mojemu zdziwieniu za tydzień znowu pojawiła się na sesji opalania, ale tym razem chciała skorzystać z łóżka nr 2, i wszystko było OK, po tygodniu czasie znowu skorzystała z opalania w naszym salonie. Po tym całym incydencie odwiedziły nasz salon Panie z sanepidu i kontrola przeszła pozytywnie, wiec uwagi Pani Niezadowolonej są zbędne i niezgodne z prawdą.Ostatnio jednak Pani Niezadowolona postanowiła skorzystać już 4raz z sesji opalania, oczywiście tak uczyniła ale również została poinformowana o tym że nie jest mile widziana w naszym salonie.Zrobiła również duże oczy kiedy, uświadomiłyśmy ją że nasze kamery zarejstrowały cały incydent, i jeżeli byłoby brudne łóżko to ja osobiście nie położyłabym się i nie opalała, tylko zgłosiła to ten fakt przed sesją opalania,a po za tym już na pewno bym nie wróciła do tego samego salonu, co uczyniła Pani Niezadowolona czterokrotnie !!!!!!

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Chciałam wszystkich przestrzec przed salonem Bonita we Wrocławiu, ul. Kamienna 35. Kupiłam karnet 60 min na solarium na stronie cupon.pl, po pierwszej wizycie zauważyłam burd jaki się tam znajduje. łóżka oblepione palcami, osad lepki u zagłowia, włosy z głowy i nie tylko, jakieś dziwne plamy i ślady po włączeniu się lamp. papier do wycierania łóżka leży na podłodze gdzie latają kłęby kurzu. zwróciłam Pani właścicielce uwagę, jednak ona stwierdziła, że jest czysto i że nikt jej do tej pory nie zwrócił uwagi *** treść usunięta przez moderatora *** zgłosiłam salon do Sanepidu i po kolejnej mojej wizycie, *** treść usunięta przez moderatora ***

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Wrocławski Golibroda Barber Shop

Wrocław, Stanisława Dubois 23
5.0
344 opinie
Wrocławski Golibroda Barber Shop

Bionika Urody

Wrocław, Rafała Wojaczka 3d
5.0
307 opinii
Bionika Urody

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Wrocław, Legnicka, 57P
4.9
5831 opinii
Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Wrocław, Łódzka, 15/1A
4.9
512 opinii
Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.