Body Service inc. - Opinions

Morgowa 1, 04-224 Warszawa
5.0
4 opinie

Opinie

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Salon sprawia bardzo miłe wrażenie ,a obsługa widać ,że zna się na wykonywanych zabiegach. Moja pierwsza wizyta obejmowała manicure oraz regulację brwi. Z obu zabiegów jestem zadowolona ,ponieważ zostały wykonane starannie i prawidłowo. Hybryda trzymała mi się długo i nawet po 2,5 tygodnia od jej wykonania paznokcie wyglądały na zadbane.Od tego momentu staram się regularnie wracać do 'Body Service' Moja opinia o salonie jest w 100% pozytywna.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam serdecznie salon. Ceny umiarkowane, a kosmetyki bardzo dobre. Wykonanie manicuru hybrydowego mega dokładne i staranne. Korzystam tez z zabiegow na twarz i rowniez jestem zadowolona. Sa efekty, dodatkowo dziewczyny maja duza wiedzę i znają sie na swoim fachu. Polecam !

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Wahałem się czy facetowi wypada chodzić do takiego miejsca, ale okazało się, że to nie takie straszne. Szczerze polecam, moje paznokcie po wizycie są w idealnym stanie. Dodatkowo obsługa bardzo miła z profesjonalną wiedzą i podejściem!

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon robi wrażenie, ładne, ciepłe i stylowe wnętrze. Obsługa niezwykle miła, mają Kosmetologa nie Kosmetyczkę, a to wielka różnica. Manicurzystka bardzo ładnie zdobi paznokcie. Ceny zaliczyłabym do atrakcyjnych. Wielkim atutem jest to, że dysponują naprawdę najlepszymi kosmetykami, potrafią świetnie dobrać zabieg i uczciwie podchodzą do każdej klientki. Często mają promocje i doceniają stałe klientki. Namawiały mnie do przyprowadzenia męża, a dostanie on 50 % rabatu :) To było bardzo fajne. Polecam wszystkim ten salon! Profeska w każdym calu!